جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

درخشش معاونت سیما گیلان در جشنواره مستند تلویزیونی سیما - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش معاونت سیما گیلان در جشنواره مستند تلویزیونی سیما

شناسه : 357201459

درخشش معاونت سیما گیلان در جشنواره مستند تلویزیونی سیما 
معاونت سیما ی مرکز گیلان رتبه ی نخست دومین جشنواره مستند تلویزیونی سیما در بخش فیلم بلند مستند داستانی بر اساس آرای فعالان رسانه ای را از آن خود کرد . 
 به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز گیلان، در دومین جشنواره مستند تلویزیونی سیما « فیلم زمانی برای زندگی » برگزیده اول فیلم بلند مستند داستانی بر اساس آرای فعالان رسانه ای به آقای نادر معصومیی تعلق گرفت . این فیلم مستند  تلاش می کند تا مخاطبان را به گونه ای زیبا ، با تلاش و کوشش مردی بزرگ که دیروز جانانه در دفاع میهن و امروز در جبهه اقتصادی بعنوان کار آفرین برتر در زمینه های باغداری و پرورش زنبور عسل با ایجاد شغل در تحکیم بنیان خانواده  با تمام وجود فعالیت می کند ، آشنا نماید . 
از میان بیش از 380 اثر رسیده به این جشنواره ، در این دوره 37 مستند در بخش کوتاه ، 19 مستند در بخش نیمه بلند و 11 مستند در بخش بلند توسط هیات داوران پذیرفته شد و با هم به رقابت پرداختند . این مستند با نقش آفرینی  : جانعلی شیرزاد ، ام الفقراء نوری و با صدابرداری علی محزون و تصویر برداری مهدی پژمان ، به تهیه کنندگی : خانم الهه گل محمدی و کارگردانی و طراحی صحنه : آقای نادر معصومی تهیه و تولید شده است  .