جهش تولید | جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

درخشش تعاونی مصرف صدا و سیمای مرکز گیلان در جشنواره تعاونی های برتر استان گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش تعاونی مصرف صدا و سیمای مرکز گیلان در جشنواره تعاونی های برتر استان گیلان

شناسه : 356573777

درخشش تعاونی مصرف صدا و سیمای مرکز گیلان در جشنواره تعاونی های برتر استان گیلان

تعاونی مصرف صدا و سیمای مرکز گیلان در سیزدهمین جشنواره تعاونی های استان موفق به کسب عنوان تعاونی برتر سال97 در استان شد .
امروزه نقش و جایگاه والا و مترقی الگوی بین المللی تعاونی و اقتصاد تعاون به عنوان یک مدل کارا و اثر بخش در فقر زدایی ،اشتغال و کار آفرینی و مدیریت بهینه سرمایه های خرد بر همگان آشکار است . در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نام گذاری شده و در شرایطی که ناملایمات تحمیلی ناشی از تحریم های ظالمانه بین المللی ،محیط کسب و کار را برای کار آفرینان و تعاونگران دشوار نموده ،صدا و سیمای مرکز گیلان در سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر در سال 97 عنوان شرکت تعاونی بر تر را از آن خود نمود .
 برگزاری به موقع و قانونی مجامع عمومی در طی سالهای متمادی ، برگزاری به موقع انتخابات بازرس و هیات مدیره تعاونی مصرف در طی سالیان متمادی، وجود و توزیع برگه سهام برای سود حاصله ی هر سال مالی و توزیع برگه های سهام بین اعضای شرکت تعاونی مصرف، شفافیت صورتهای مالی شرکت و ارائه به موقع اظهارنامه مالی در موعد مقرر به اداره کل مالیاتی، تکمیل به موقع صورت معاملات فصلی در سامانه جامع اداره کل مالیاتی کشور، ثبت نام به موقع ارزش افزوده و ارسال مرتب اظهار نامه های ارزش افزوده به اداره کل مالیاتی کشور، عدم وجود بدهی به اداره کل تامین اجتماعی و ارسال به موقع و مرتب لیست حقوق کارکنان شرکت به سامانه اداره کل تامین اجتماعی کشور از جمله شاخصه های تعاونی مصرف صدا و سیمای گیلان در بین سایر تعاونی ها بود . اما مهمترین و بارزترین ویژگی این شرکت  خلاقیت و نوآوری آن در برند سازی محصولات برنج، بادام و چای با هدف حمایت از محصولات کشاورزان گیلانی است که آن را از سایر تعاونی ها متمایز نمود  . این شرکت از اقصی نقاط کشور سفارش می پذیرد و بسیار مورد وثوق مشتریان خود می باشد .
شرکت تعاونی مصرف کارکنان صدا  سیمای مرکز گیلان در تاریخ 1/5/1375 به شماره ثبت 4290 تاسیس گشت و هم اکنون در فروشگاهی به مساحت 80 متر مکعب در زیر ساختمان اداری مرکز مشغول به فعالیت و ارائه خدمت به همکاران می باشد . این فروشگاه از ساعت 7:30 لغایت 21:30 در دو شیفت کاری به طور یکسره ارائه خدمات می دهد. علاوه بر فعالیت فروشگاهی ،این شرکت افتخار دارد در راستای خدمت رسانی به اعضاء بابیش از 100 فروشگاه معتبر در حوزه ها ی مختلف ( پوشاک ، لوازم اتومبیل ، مبلمان ، لوازم خانگی ، فرش و..) قراردادهایی منعقد نموده و به همکاران کالای اقساطی ارائه می دهد .
لازم به ذکر است اتحادیه تعاونی صدا و سیمای مرکز گیلان قریب به پنج سال است که عضو هیات مدیره اتحادیه سراسری تعاونیهای  مصرف کارکنان دولت ( اسکاد) در استان می باشد .