رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۸

دانشجو در تصميم گيري مسائل سياسي كشور اثرگذار است - نمایش محتوای خبر

 

 

دانشجو در تصميم گيري مسائل سياسي كشور اثرگذار است

شناسه : 64225638

 

نماينده مردم رشت در مجلس شوراي اسلامي گفت:‌ ايسنا در اطلاع رساني به نحو احسن عمل می کند و فارغ از جريانات سياسي اثرگذار است.

غلامعلي جعفرزاده‌ در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) – منطقه گيلان، اظهار كرد: در مباحث پژوهشی بايد از هدر رفت منابع جلوگيري كنيم، كاري كه دنيا در آن پيش قدم بود اما متاسفانه در كشور ما آنطور كه بايد مورد توجه قرار نمي‌گيرد.

وي افزود: هر ساله اعتباري به بخش پژوهشي اختصاص مي‌يابد اما گزارشي كه از ديوان محاسبات داريم گزارش خوبي نيست و اميدواريم اعتباري كه به دستگاه‌ها تخصيص داده مي‌شود در امر پژوهش هزينه شود تا شاهد رشد و تعالي در اين بخش باشيم.

نماينده مردم رشت در مجلس ضمن تبريك به مناسبت روز دانشجو گفت: آنچه كه از دانشجو انتظار مي‌رود اين است كه در فرآيند تصميم گيري و تصميم سازي مسائل سياسي كشور اثرگذار باشد، اما بايد توجه كند كه سياست زده نشود بعبارتي بايد به درستي مسائل سياسي كشور را راهبري كند و ناظر بخش روشن فكري در جامعه باشد.

جعفرزاده در خصوص عملكرد ايسنا بيان كرد: ايسنا در اطلاع رساني به نحو احسن عمل می کند و فارغ از جريانات سياسي اثرگذار است،‌ بعنوان يك خبرگزاري دانشجويي انتظار مي‌رود در چنين ايامي كه به مسائل دانشجويي و روشن فكري ارتباط دارد،‌ همان راه را كه از اول انتخاب كرده،‌ ادامه دهد.

 


خبرگزاری ایسنا