رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

داماش 26 مهرماه میهمان پرسپولیس می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

داماش 26 مهرماه میهمان پرسپولیس می‌شود

شناسه : 63886314

تیم فوتبال داماش گیلان از هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال 26 مهرماه در تهران به مصاف پرسپولیس تهران می‌رود.

خبرگزاری فارس: داماش 26 مهرماه میهمان پرسپولیس می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، تیم‌های فوتبال پرسپولیس تهران و داماش گیلان جمعه آینده 26 مهر از هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف یکدیگر می‌روند.

مصاف نمایندگان فوتبال شهر باران با پرسپولیس قدمتی طولانی دارد اما از زمانی که داماش گیلان از سال 87 به طور رسمی در لیگ برتر حضور پیدا کرد تاکنون پنج بازی در سوابق بازی‌های این دو تیم به ثبت رسیده است.

سهم سرخپوشان تهرانی در این بازی‌ها سه پیروزی و سهم آبی‌پوشان رشتی دو پیروزی بود.

تاکنون این دو تیم به نتیجه تساوی در لیگ برتر دست نیافته‌اند و نخستین مصاف داماش و پرسپولیس به دور برگشت فصل هشتم لیگ برتر مربوط می‌شود که با پیروزی دو بر یک پرسپولیس مهمان به پایان رسید.

مصاف دوم این دو تیم به دور رفت فصل یازدهم لیگ برتر در رشت باز می‌گردد که این بار پرسپولیسی‌ها با نتیجه سه بر دو به پیروزی دست یافتند و بازی برگشت همین فصل در حالی که در پایان 90 دقیقه و در دقایق تلف شده با نتیجه دو بر یک به سود داماش در حال پیگیری بود به دلیل فحاشی هواداران پرسپولیس از سوی داور نیمه تمام ماند و در ادامه داماش سه بر صفر برنده اعلام شد.

در فصل دوازدهم لیگ برتر ابتدا داماش در رشت با وجود 10 نفره بودن یک بر صفر پرسپولیس را شکست داد و در دور برگشت این نتیجه به سود پرسپولیس در ورزشگاه آزادی رقم خورد.

به گزارش فارس، ششمین مصاف پرسپولیس و داماش در هفته سیزدهم در سیزدهمین دوره لیگ برتر برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس