رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

خبرنگاران متعهد ترین و دلسوزترین افراد جامعه - نمایش محتوای خبر

 

 

خبرنگاران متعهد ترین و دلسوزترین افراد جامعه

شناسه : 274673207

خبرنگاران متعهد ترین و دلسوزترین افراد جامعه

خبرنگاران ازمتعهد ترین ودلسوزترین افراد جامعه هستند.
استاندار که امروز برای تجلیل از خبرنگاران و دست اندرکاران خبرگزاری صدا و سیما به صدا و سیمای مرکز گیلان آمده بود با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای خبرنگار به ویژه محمود صارمی گفت : شجاعت ، هوشمندی پشتکار و تعهد از ویژگی های خبرنگاران است و آنان به رغم مشکلات زیاد دلسوزانه وظیفه خود را به  خوبی انجام می دهند.
محمدعلی نجفی با اشاره به اینکه مسئولان از نقد دلسوزانه خبرنگاران استقبال می کنند افزود : خبرنگاران باید  برای توسعه روز افزون گیلان ، مسایل و مشکلات استان را در کنار پیشرفت ها ، بیطرفانه و به دور از حاشیه پردازی گزارش کنند.  
احمد سیاوش پور رییس کل دادگستری گیلان نیز با اشاره به اهمیت خبر و حرفه خبرنگاری گفت : خبرنگاران که راویان خبر هستند با تولید خبرهای امید آفرین به  تقویت روحیه نشاط  و همدلی درجامعه توجه کنند.
علی طلوعی مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان هم افزایش سرعت تولید اطلاعات و هجوم فرهنگی پیام های رسانه ای در دنیا را تبیین کرد و گفت : افزایش سواد رسانه ای،  بروز بودن ، سرعت انتقال اخبار و نگاه متفاوت به سوژهای خبری از وظایف کار خبرنگاری است.
سید جلال الدین رضاپور معاونت خبر صدا و سیمای مرکز گیلان نیز گفت : بیشتر گیلان در گرو تعامل خبرنگاران و مسئولان برای بیان و حل مشکلات است.
در پایان از جمعی از خبرنگاران ،  سردبیران ، دبیران و دیگر دست اندرکاران خبرگزاری صدا و سیما قدردانی شد.
 
 
منبع : خبر گیلان