رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

خبرنگاران به عنوان تلاشگران عرصه آگاهی بخشی جامعه به نحو مطلوب تقدیر شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبرنگاران به عنوان تلاشگران عرصه آگاهی بخشی جامعه به نحو مطلوب تقدیر شوند

شناسه : 159806281

خبرنگاران به عنوان تلاشگران عرصه آگاهی بخشی جامعه به نحو مطلوب تقدیر شوند

 رشت - ایرنا - استاندار گیلان در نامه ای به فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی، از آنان خواست به مناسبت روز خبرنگار، به نحو مطلوب از تلاشگران عرصه آگاهی بخشی جامعه قدردانی کنند.

به گزارش عصر شنبه روابط عمومی استانداری گیلان به ایرنا، محمدعلی نجفی در این نامه به فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی آورده است: هفدهم مرداد ماه سالروز شهادت خبرنگار خدوم کشورمان محمود صارمی و روز پاسداشت زحمات تلاشگران بی ادعایی است که در عرصه خبر و اطلاع رسانی با آگاهی بخشی به رشد و شکوفایی ، بالندگی و امید آفرینی کشور و استان کمک می کنند.

در ادامه این نامه گفته شده: اینک با توجه به قرار گرفتن در آستانه روز خبرنگار، شایسته است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا از خبرنگاران فعال در حوزه آن مدیریت به نحو مطلوب تقدیر گردد تا به نحوی از زحمات و تلاشهای آنان قدردانی بعمل آید و اقدامات انجام گرفته در این زمینه به همراه فیلم ، عکس و گزارش مراسم مربوطه به اداره کل روابط عمومی استانداری ارسال شود.

شهید محمود صارمی مسوول دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در مزار شریف بود که در سال 1377 در جریان کشتار دیپلمات های ایرانی در مزار شریف به شهادت رسید.

هفدهم مرداد سالروز شهادت این خبرنگار، به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است.