رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

حکومت اسلامی در مسیر جامعه علوی در حرکت است - نمایش محتوای خبر

 

 

حکومت اسلامی در مسیر جامعه علوی در حرکت است

شناسه : 64182993

معاون تربیت آموزش سپاه قدس گیلان گفت: حکومت اسلامی زمینه ساز حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) و در مسیر جامعه علوی در حرکت است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه گیلان، به مناسبت فرا رسیدن میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)، مراسم جشنی با حضور امدادگران کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گیلان برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام حسن زاده معاون تربیت آموزش سپاه قدس گیلان با تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت ولیعصر(عج) گفت: حکومت اسلامی زمینه ساز حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) و در مسیر جامعه علوی در حرکت است .

وی در خصوص ابعاد شخصیتی امدادگران کمیته امداد افزود: امدادگران این نهاد در جهت امیدوار کردن و رفع نیازهای محرومان تلاش می کنند و این یکی از نشانه های بارز دینداری و فراهم آوردن زمینه برای ظهور امام زمان(عج) است.

حجت الاسلام حسن زاده با بیان اینکه دین مبین اسلام برای همه ابعاد زندگی انسانها برنامه دارد تصریح کرد: باید از برنامه های مدون دین اسلام به نحو شایسته ای در جهت رسیدن به سعادتمندی بهره بگیریم و یکی از این برنامه ها فراهم آوردن شرایط ظهور امام عصر (عج) است.

حجت الاسلام حسن زاده در ادامه به حفظ کرامت انسانی در کمیته امداد اشاره کرد و گفت: یکی از راههای فراهم آوردن زمینه ظهور، آماده کردن دلهای مردم است که امدادگران کمیته امداد با حفظ عزت نفس محرومان و مردم به این مهم مشغول هستند.

وی در ادامه به ولایت مداری همگان در زمان حاضر تاکید کرد و با اشاره به منویات رهبری در خصوص امر به معروف و نهی از منکر خاطرنشان کرد: معظم له به تذکر لسانی به عنوان وظیفه همگانی تاکید دارند و وظیفه ماست به عنوان مسلمان و پیرو خط ولایت در این راه گامهای مؤثری برداریم.

ایسنا