جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

حمایت کفاشیان از کی روش - نمایش محتوای خبر

 

 

حمایت کفاشیان از کی روش

شناسه : 172766962

حمایت کفاشیان از کی روش

سعی می کنیم تا حد توان انتظارات سرمربی را برآورده کنیم.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما رییس فدراسیون فوتبال امروز در حاشیه پنجمین دوره مجمع انتخابات هیات فوتبال گیلان در رشت  با اشاره به گلایه های کی روش پس از برگشتن از مرخصی طولانی مدت به کشور گفت : گلایه های وی درخصوص زمین تمرین و درخواست امکانات بیشتر برای بهتر شدن اوضاع است و ما هم سعی می کنیم تا حد توان این امکانات را فراهم کنیم.
علی کفاشیان با اعلام اینکه تا وقتی که کی روش خوب کارکند ، نتیجه بگیرد و تیم را به جام جهانی برساند از وی حمایت می کنیم افزود : تیم ملی جوان شد واین بازیکنان برای نبردهای بزرگ ومهم در راه رفتن به جام جهانی نیاز به بازی های تدارکاتی خوبی دارند .
وی افزود: اخیرا با کشورهای آلمان وهلند ویک کشوردیگراروپایی برای بازی تدارکات صحبت کردیم که موافقتشان را اعلام کردند و قطعا در آینده نگرش ما با قبل متفاوت
می شود و بازی با تیم های قوی را در برنامه مان می گنجانیم.
رییس فدراسیون فوتبال درباره مشکلات باشگاه های گفت : سعی می کنیم امسال درآمدهای لیگ را بیشتر کنیم وبا توجه به تفاهم نامه با صداوسیما برای درآمدزایی در فوتبال قطعا وضعیت ما از پارسال خیلی بهتر خواهد بود .
علی کفاشیان افزود : هرچند باشگاه ها را ملزم به پرداخت بدهی ها وساماندهی برنامه همایش کردیم اما انشاء الله تا آخرسال با تزریق منابع مالی بیشتری با کمک استان ها ، این باشگاهها را سرپا نگهداریم.
منبع: خبر گیلان