سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

حمایت جدی دولت از دست اندرکاران صنعت چای کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

حمایت جدی دولت از دست اندرکاران صنعت چای کشور

شناسه : 64230627

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: حمایت دولت تدبیر و امید از مجموعه دست اندرکاران صنعت چای کشور در جهت ارتقای کمی و کیفی تولید این محصول جدی است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه گیلان، محمدولی روزبهان رئیس سازمان چای کشور در دیدار با محمدباقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور،گزارش مبسوطی از وضع موجود صنعت چای و اقدامات و فعالیتهای بعمل آمده درخصوص تهیه طرح مدون برای بهزراعی باغات چای، ساماندهی مناسب صنعت، تجارت، تبلیغات و همچنین چگونگی تعیین تکلیف چای سنواتی ارائه کرد.

دکتر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور نیز در ادامه این دیدار درخصوص تلاش و همت همه مسئولین و دست اندرکاران استانی و ملی برای رفع موانع و مشکلات این صنعت و تثبیت شغل و اقتصادی کردن کشاورزی چای و بسترسازی برای تهیه زندگی شرافتمندانه برای تولیدکنندگان چای ارائه طریق کرد.

وی اضافه کرد:چالشها و موانع موجود با جلب مشارکت همه تشکلهای دولتی و مردمی شناسایی و راهکار مناسب برای برون رفت از وضعیت موجود احصاء می شود.

دکتر نوبخت همچنین حمایت جدی دولت تدبیر و امید را از مجموعه دست اندرکاران صنعت چای کشور در جهت ارتقای کمی و کیفی محصول تولیدی اعلام داشتند.

 


رشت