جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

حماسه 8 دی تجلی پیشتازی مردم گیلان در مقابله با فتنه گران بود - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه 8 دی تجلی پیشتازی مردم گیلان در مقابله با فتنه گران بود

شناسه : 64150759

مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه قدس گیلان گفت: حماسه 8 دی پیشتازی مردم گیلان در دشمن شناسی و بصیرت مضاعف آنان در مقابله با فتنه گران است.

حجت الاسلام والمسمین محمد جمالی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه گیلان، گفت: 8 دی ماه 1388 یادآور حماسه ماندگار مردم گیلان در مقابله با فتنه گران است، در چنین روزی مردم با یک راهپیمایی تاریخی از مصلی تا میدان شهرداری انزجار خود را از فتنه گران، اغتشاش گران، آشوب طلبان و حامیان خارجی آنان ابراز داشتند.

وی افزود: نکته حائز اهمیت فراوان در این میان پیشتازی مردم گیلان در دشمن شناسی و بصیرت مضاعف آنان در مقابله با فتنه گران است به گونه ای که یک روز زودتر از مردم سایر نقاط کشور به یاری رهبر انقلاب اسلامی شتافتند و با حضور پرشکوه خود در صحنه، بساط فتنه گران را برچیدند.

حجت الاسلام جمالی اظهار کرد: استمرار حرکت ولایتمدارانه مردم گیلان توسط مردم سراسر ایران به حماسه تاریخی 9 دی منجر شد، اقدامی که برنامه ریزی 10 ساله دشمن برای فروپاشی نظام جمهوری اسلامی در سال 1388 را نقش بر آب کرد و به تعبیر رهبر انقلاب این روز را در تاریخ ماندگار کرد.

وی ادامه داد: آنچه که نباید از آن غفلت کرد نقش بی بدیل مردم متدّین و هوشیار در حمایت از ولایت و مبارزه با دشمنان است.

وی خاطرنشان کرد: حرکت عظیم راه مقابله با فتنه ها و حضور پرشور مردم عامل شکست فتنه هایی همچون فتنه 18 تیرماه 1378 و فتنه پس از انتخابات ریاست جمهوری 1388 است.

حجت الاسلام والمسمین محمد جمالی گفت: در سالروز این حماسه تاریخی یک بار دیگر انزجار خود را از فتنه گران و حامیان خارجی و داخلی آنان اعلام می داریم و با گرامیداشت حماسه تاریخی 9 دی، بر بصیرت مضاعف و هوشیاری انقلابی و پیشتازی مردم گیلان در مقابله با فتنه گران در 8 دی 1388 افتخار می کنیم.

ایسنا