جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

حماسه ی نهم دی ، هدایت آگاهانه رهبرمعظم انقلاب وروشنگری رسانه ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه ی نهم دی ، هدایت آگاهانه رهبرمعظم انقلاب وروشنگری رسانه ملی

شناسه : 64442799

سردار هامون محمدی فرمانده سپاه قدس گیلان درنشست با محسن نصرپور مدیرکل صداوسیمای گیلان با اشاره به اهمیت واقعه  نهم دی گفت : نهم دی ماه حماسه ای بود که حقانیت و اقتدار معنوی ولی امر مسلمین و شعور، آگاهی، بصیرت، اسلام دوستی و ولایتمداری ملت شریف ایران را برای دشمنان و بدخواهان و کوردلان آشکار و نمایان کرد. فرمانده سپاه قدس گیلان افزود: حماسه 9 دی پیامی را به جهانیان داد و آن این است که مردم بصیر ایران در برابر توهین به ولایت ، ارزش ها و اعتقادات و همچنین انقلاب حاضر نیستند لحظه ای درنگ کنند.

پیام دیگر آن این بود که مردم ولایتمدار ایران زمان شناس بوده و در لحظه های حساس مناسب عمل می کنند. سردارهامون محمدی با بیان اینکه صدا و سيما وظيفه اطلاع‌رساني خود را به خوبی انجام داد، گفت: نقش محوری صدا و سيما در روشنگری فتنه 88  غیر قابل انکار است .

محسن نصرپورمدیرکل صداوسیمای گیلان به رهنمودهای مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: رهنمودهای مقام معظم رهبری در مقطع فتنه 88 و تأکید ایشان بر روشن شدن ذهن افکار عمومی و خواص راهگش بوده و در این راستا بخش عمده ای از رسانه های داخل کشور با هوشیاری تمام با ورود به عرصه در شفاف سازی فضای جامعه کمک کردند .

نصرپور حماسه 9 دی را متعلق به مردم و از جنس بیداری اسلامی و مایه آبروریزی خواص عافیت طلب دانسته و گفت: حادثه 9 دی یک خروش خودجوش و دینی در دفاع از امام و انقلاب و ولایت مطلقه فقیه و آرمانهای دینی و رسوایی بزرگ علیه سران فتنه بود .