جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

حماسه نهم دی نقطه عطف حضور ولایی مردم در پاسداری از نظام اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه نهم دی نقطه عطف حضور ولایی مردم در پاسداری از نظام اسلامی است

شناسه : 63728416

رشت - شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با انتشار بیانیه ای، یوم الله نهم دی سال 88 را نقطه عطف حضور ولایی مردم ایران در پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی اعلام كرد.

حماسه نهم دی نقطه عطف حضور ولایی مردم در پاسداری از نظام اسلامی است

 

در این بیانیه كه نسخه ای از آن روز پنجشنبه در اختیار خبرنگار ایرنا قرار گرفت، آمده است: نهم دی، روزی است كه حماسه ای درخشان از غیرت دینی و حب ائمه اطهار (ع) در آن تجلی یافت و عاشوراییان سراسر كشور در اقدامی خودجوش به خیابان ها آمدند تا بساط فتنه گران و حرمت شكنان ساحت مقدس عاشورای حسینی را برچینند.

در این ادامه این بیانیه افزوده شده: عظمت حضور مردم در این روز به یادماندنی نشانه ای دیگر از بصیرت ملت بزرگ ایران بود كه دشمنان نظام مقدس اسلامی را مایوس و چشم فتنه را برای همیشه كور كرد.

در ادامه این بیانیه آورده شده: ملت همیشه در صحنه گیلان نیز با درك موقعیت حساس و شناخت درست از زمان یك روز زودتر از سایر استان های كشور در هشتم دی سال 88 به خیابان ها آمدند تا دسیسه های حرمت شكنان عاشورا و سردمداران فتنه را محكوم كنند.

در این بیانیه تصریح شده: مردم فرهیخته گیلان در هشتم دی با حركت خودجوش و در نهم دی نیز همگام با نهضت سراسری، علم مبارزه علیه دین ستیزان منافق را بلند كردند و طلایه داران بصیرت نام گرفتند.

در ادامه بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان آمده: در حماسه ماندگار هشتم دی، برگ زرین دیگری از دفتر افتخارات مردم گیلان ثبت و ضبط شد تا برای همیشه تاریخ گواهی دهد كه در این استان ولایی و ایران اسلامی جریان نفاق و فتنه جایگاهی ندارد.

این بیانیه می افزاید: از این روز حماسه ماندگار نهم دی فصلی درخشان برای ملت مسلمان ایران و هشتم دی نیز افتخاری مضاعف برای باورمندان ولایی استان گیلان محسوب می شود.

در ادامه این بیانیه آمده: شعارهای دشمن شكن مردم گیلان فریادی بلند از حقیقت طلبی آحاد مردم كشورمان بود تا اراده ملت در تاسی از ولایت را نمایان سازد، اراده ای كه رهبر معظم انقلاب تاكید بر حفظ و پاسداری آن دارند.

در بخش دیگر این بیانیه آورده شده: رهبر معظم انقلاب در سالروز حماسه هشتم دی در دیدار با جمعی از مردم گیلان فرمودند؛ 'روز هشتم دی ماه مردم گیلان این آگاهی را، این بصیرت را، این عزم را، این احساس نیاز به حضور در صحنه را زودتر از دیگران نشان دادند، اینها را باید حفظ كرد، سرمایه های اساسی یك ملت همین چیزهاست كه نشانه بصیرت ، عزم و بیداری و آگاهی است، اینها را باید نگه داشت'.

در ادامه این بیانیه آمده: بی تردید تحسین رهبر معظم انقلاب اسلامی از بصیرت مردم گیلان به منزله چراغ راهی است كه در طول تاریخ می تواند الگویی مناسب در جهت تداوم و هوشیاری همراه با تبعیت از ولایت فقیه باشد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در پایان این بیانیه از مردم آگاه و غیرتمند گیلان برای حضور در همایش سالروز حماسه هشتم دی ماه در میدان شهدای ذهاب شهر رشت در ساعت 30/9 روز جمعه دعوت كرده است.