جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

حضور چشمگیر جامعه ورزش گیلان در راهپیمایی 22 بهمن - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور چشمگیر جامعه ورزش گیلان در راهپیمایی 22 بهمن

حضور چشمگیر جامعه ورزش گیلان در راهپیمایی 22 بهمن


در سی و پنجمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و همزمان با آغاز راهپیمایی 22بهمن در گیلان جامعه ورزشی استان حضور چشمگیری در این راهپیمایی دارند.

به گزارش ایرنا، ورزشکاران، مربیان، داوران، پیشکسوتان ورزش، مسوولان ادارات ورزش و جوانان گیلان و همچنین روسا و سایر مسوولان هیات های ورزشی و سمن های جوان این استان در راهپیمایی 22 بهمن حضور دارند.

اکثر ورزشکاران بویژه رزمی کاران در این راهپیمایی با لباس ورزشی حضور یافته و جلوه خاصی به این حضور داده اند.

جامعه ورزش استان گیلان مسیر راهپیمایی خود را از مقابل ورزشگاه شهید عضدی شهرستان رشت آغاز کرده اند تا در ادامه ، به سایر اقشار مختلف مردم بپیوندند.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم متدین و وفادار گیلان به خصوص جامعه ورزشی این استان همسو و هماهنگ با سایر آحاد جامعه با بصیرتی مثال زدنی چون کوه ، پشتیبان اهداف متعالی این انقلاب جهانی و رهنمودهای پیامبرگونه بنیانگذار جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری می باشند .

ˈ مسعود رهنماˈ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : این امر مبارک در حالی اتفاق می افتد که نسل نوپای انقلاب اسلامی نیز آگاهانه سیر تحولات و دشمنی های درون و بیرون را رصد کرده و در تثبیت شعار استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامـــی هرگز گامی به عقب نگذاشته است .

وی اظهار کرد : بر این اساس اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان به همراه جامعه ورزش و سمن های جوان ، با صلابتی دوچندان و برگرفته از وحدت و اقتدارملی ایرانیان در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافته و فریاد ظلم ستیزی خود را بر سر دشمنان قسم خورده نظام مقدس اسلامی سر می دهد.

منبع: ایرنا