جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

حضور ملت ایران در انتخابات مهر تاییدی بر نظام و اطاعت از رهبری بود - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور ملت ایران در انتخابات مهر تاییدی بر نظام و اطاعت از رهبری بود

حضور ملت ایران در انتخابات مهر تاییدی بر نظام و اطاعت از رهبری بود


رشت - نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه آستانه اشرفیه با صدور بیانیه ای آورده است: حضور جانانه ملت شریف ایران در انتخابات ، مهر تاییدی بر نظام مبارک اسلامی و اطاعت از رهبری و ولایت بود.

به گزارش ایرنا، آیت اله ˈمختار امینیانˈ در بخشی از این بیانیه که نسخه ای از آن روز شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، با قدردانی از حضور حداکثری و خلق حماسه سیاسی تاکید کرده است: حضور آگاهانه مردم ایران اسلامی موجب اقتدار جمهوری اسلامی ایران و حمایت و پشتیبانی از ولایت مطلقه فقیه و اطاعت از اوامر و فرامین رهبری در استمرار خط سرخ شهیدان بوده است.

در ادامه این بیانیه آمده: فریاد حضور ملت ایران در پای صندوق های رای، گوش های ناشنوا و چشم های نابینای اسلام هراسان و ایران هراسان جهانی را متوجه اراده خلل ناپذیر ملت بزرگ ایران کرد.

آیت اله امینیان در این بیانیه تصریح کرده: هر فرد ایرانی در این حضور آگاهانه با تأسی و اطاعت از اوامر رهبر معظم انقلاب، حماسه سیاسی خلق کردند و این نشان دهنده قدرشناسی ملتی است که بینششان برگرفته از مکتب حیات بخش اسلام است.

عضو مجلس خبرگان رهبری در این بیانیه حضور ملت ایران را سبب خشنودی رسول الله(ص)، ارواح طیبه ائمه طاهرین(ع) بویژه رضایت قلب منور و مقدس حضرت بقیةالله الاعظم (عج) و روح بزرگ امام خمینی ( ره ) دانست .

آیت ا... امینیان در پایان این بیانیه از تلاش ها و زحمات تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات که موجب خلق حماسه ای دیگر در تاریخ انقلاب شکوهمند ایران اسلامی شد، قدردانی کرد.