جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

حضور مشاور عالی رهبر معظم انقلاب درصداوسیمای گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور مشاور عالی رهبر معظم انقلاب درصداوسیمای گیلان

شناسه : 63931609

دکتر غلامعلی حداد عادل مشاور عالی رهبر معظم انقلاب که به مناسبت بزرگداشت حماسه 9 دی به استان گیلان سفره کرده با حضور در صداوسیمای گیلان با محسن نصرپور مدیرکل این مرکز دیدار وگفتگو کرد.

دکترحدادعادل به نقش صداوسیما درآگاهی بخشی وبیان ماهیت ومهارجریان فتنه درانتخابات اشاره کرد وگفت : برنامه های صداوسیما وپخش تصاویر روز عاشورا وتوهین به مقدسات کمک زیادی کرد تا وقایع به مردم منتقل شود واین امر باعث شد تا مردم سراسر ایران ماهیت جریان فتنه را شناختند ومتوجه شدند که بحث رقابت انتخابات نیست بلکه دعوا برسر اصل نظام جمهوری اسلامی ایران است . وی همچنین به هدایتگری ونقش محوری رهبری معظم نظام اسلامی اشاره کردو افزود:رهبر معظم انقلاب خیلی حکیمانه قبل از انتخابات ، روزانتخابات وبعد ازآن مردم را آگاه کردند ، مردم هم بصیرت خود را نشان دادند و در این میان مردم با بصیرت گیلان یک روز جلوترحماسه تاریخی آفریدند.

محسن نصرپور مدیرکل صداوسیمای مرکزگیلان در این نشست گفت: حرکت خودجوش و آگاهانه مردم گیلان در مقابل حرمت شکنی ها و توطئه های دشمنان انقلاب و اسلام که یک روز زودتر از دیگر مناطق ایران اسلامی صورت گرفت به خوبی نشان داد مردم ولایتمدار گیلان بصیرتی مثال زدنی دارند و آنگاه که پای اسلام و رهبری به میان بیاید حتی زودتر از دیگر هموطنانشان پا در میدان عمل می گذارند و دشمنان را ناامید و منکوب می کنند.

مدیرکل صداوسیمای گیلان افزود: تبیین ابعاد حماسه 9 دی به عنوان روزی ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی و تقویم رسمی ایران ، افزایش قدرت تحلیل مخاطبان از مسائل انقلاب اسلامی  بیان خاطرات تاریخی و گرایش عبرت آموزی از حماسه 8 و 9 دی، ولایتمداری و تأثیر آن در پیشبرد جامعه دینی از مهمترین موضوعاتی است که رسانه استانی به صورت محوری در برنامه سازی هایش در خصوص حماسه 8 و 9 دی به آنها خواهد پرداخت .