رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

حضور صميمانه فرماندهان سپاه قدس گيلان در خبرگزاري صدا و سيما - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور صميمانه فرماندهان سپاه قدس گيلان در خبرگزاري صدا و سيما

شناسه : 162239121

حضور صميمانه فرماندهان سپاه قدس گيلان در خبرگزاري صدا و سيما

فرمانده سپاه قدس گيلان در جمع مديران و کارکنان خبرگزاري صدا و سيماي گيلان نظارت مستقيم رهبري برسازمان صدا و سيما و سپاه پاسداران را يکي از افتخارات اين دو سازمان دانست وگفت:تحقق منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي و حفظ دستاوردها و آرمان هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از وظايف اصلي صداوسيما و سپاه پاسداران است.
سردار عبدالله پور در ادامه به توطئه هاي دشمنان در 37 سال گذشته عليه انقلاب و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران اشاره کرد و گفت: دشمنان کشور بعد از دفاع مقدس نيز با انواع شبيخون فرهنگي و با کمک شبکه هاي ماهواره اي، هويت و ديانت مردم ايران را نشانه گرفته اند که در اين ميان خبرنگاران و پاسداران به عنوان سربازان جنگ نرم و طيفه اي مهم و سرنوشت ساز دارند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان هم  دراين نشست با بیان اینکه سپاه پاسداران و رسانه ملی در خط مقدم دفاع از ولایت فقیه و نشر ارزش های نظام حضور دارند افزود: دست اندرکاران این 2 نهاد ارزشی برای سرافرازی واقتدار ایران اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نکرده و نخواهند کرد.
محسن نصرپور به تلاش دست اندرکاران صدا وسیمای مرکز گیلان برای انعکاس دستاوردهای نظام اشاره کردوافزود: این مرکزبعنوان یکی از مراکز برتر رسانه ملی، برنامه های فاخر فرهنگی  بسیاری به ویژه در زمینه دفاع مقدس، رشادت های شهدا و ایثارگران تولید و پخش کرده است.
معاون خبر صدا و سیمای مرکز گیلان هم دراین نشست کمک به توسعه همه جانبه استان راازاولویت های خبرگزاری صدا و سیمای مرکز گیلان دانست و گفت: تهيه آثار شایسته از دوران دفاع مقدس وحضور پرافتخار گیلان دردفاع مقدس از اولویت های برنامه سازي درمعاونت خبرگیلان است.
سید جلال الدین رضاپوربا اشاره به تولید گزارش های متعدد درحوزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی درخبر گيلان افزود: این آثاراسناد ماندگاری برای تاریخ گیلان خواهد بود.
در ادامه اين مراسم از مديرکل صدا و سيماي مرکز گيلان تجليل شد.
فرماندهان سپاه قدس گيلان در ادامه حضورشان در صدا و سيماي مرکز گيلان از بخش هاي مختلف اين مرکز بازديد کردند.
 
منبع : خبرگیلان