سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

حضور بی نظیر مردم در پای صندوق های رای - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور بی نظیر مردم در پای صندوق های رای

حضور بی نظیر مردم در پای صندوق های رای


فرماندار شهرستان املش حضور مردم در پای صندوق های رای را بی نظیر دانست و گفت: از مهمترین و اساسی ترین ارکان یک نظام سیاسی، مسئله انتخابات است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی جعفری ظهر جمعه ضمن شرکت در حماسه سیاسی با اشاره به اهمیت برگزاری این دوره از انتخابات افزود: حضور آگاهانه ملت ایران اسلامی در صحنه های انقلاب، دشمنان نظام را عصبانی کرده است.

وی همچنین برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را از حساس ترین رویدادهای انقلاب و نظامی اسلامی دانست و بر ضرورت مشارکت تمامی آحاد مردم تاکید کرد.

فرماندار املش گفت: مردم عزیز و ولایتمدار ایران اسلامی به خوبی نشان داده‌اند که هیچگاه مرعوب جوسازی‌ های دشمنان نخواهند شد بلکه همواره با تبعیت هوشمندانه از ولی فقیه و با جهت‌گیری از منویات معظم له فرد اصلح را تشخیص، وظیفه خطیر و الهی خود را به نحو مطلوب انجام خواهند داد.

وی با اعلام اینکه ملت ایران با حضور حداکثری در انتخابات برگ زرین دیگری بر اوراق زرین و پرافتخار جمهوری اسلامی ایران خواهند افزود، تصریح کرد: مردم متدین و انقلابی شهرستان املش در تمامی عرصه‌ های سیاسی و اجتماعی حضوری پررنگ و دشمن شکن داشته و دارند.

جعفری با بیان اینکه انتخابات‌ وسیله‌ مصونیت‌ و نمودار اقتدار کشور است، اظهارداشت: انتخابات‌ می‌ تواند نظام‌ اجرایی‌ کشور را در مقابله‌ با چالش‌ های‌ گوناگون‌ جهانی‌، از گذشته‌ مستحکم‌ تر کند.

وی در ادامه یادآورشد: طی 34 سال انقلاب‌ شکوهمند اسلامی دشمنان‌ ایران‌ برای‌ تسلط‌ بر این‌ کشور راه‌های‌ گوناگونی‌ را پیمودند و در همه‌ صحنه‌ ها و موارد ناکام‌ شده‌اند.

 

منبع: خبرگزاری مهر