سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

حضرت فاطمه زهرا (س) اساس و رکن ولایت است - نمایش محتوای خبر

 

 

حضرت فاطمه زهرا (س) اساس و رکن ولایت است

شناسه : 63982338
رشت – خبرگزاری مهر: رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان صومعه سرا گفت: حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه اساس و رکن ولایت است.

حجت الاسلام منوچهر احمدی پور در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: حضرت فاطمه (س) بهترین نمونه برای زنان جهان است و باید زنان و دختران دخت نبی مکرم اسلام را الگو و اسوه حسنه خود در تمامی امور قرار دهند.

وی همچنین به جایگاه زن در اسلام اشاره کرد و اظهارداشت: زن در اسلام از جایگاه خاصی برخوردار است.

رئیس تبلیغات اسلامی صومعه سرا گفت: زن مسلمان ایرانی امروز با حجاب و پوشش اسلامی قله های افتخار را در عرصه علم و معرفت یکی پس از دیگری فتح و در مجامع جهانی حضور می یابد و به زنان دنیا اعلام می دارند که حجاب مانع پیشرفت زن نیست.

وی در ادامه با بیان اینکه جایگاه خانواده و زن در اسلام دارای بالاترین و رفیع‌ ترین مرتبه است، افزود: خانواده در نظام اسلامی کانون مهر و محبت است.

احمدی پور با بیان اینکه جایگاه زن در نظام اسلامی دارای ارزش بسیاری است، اظهارداشت: در دین اسلام توجه به زنان و احترام به والدین بسیار سفارش شده است.

وی همچنین با تصریح اینکه حضرت فاطمه زهرا (س) اساس و رکن ولایت است، اذعان داشت: ریحانه محمدی (ص) افتخاری بزرگ برای شیعه، عالم اسلام و جهان است.

رئیس تبلیغات اسلامی صومعه سرا افزود: حضرت فاطمه (س) اسوه کامل ولایتمداری است و این بانوی بزرگوار الگوی تمام عیار برای یک زن مسلمان محسوب می شود.

وی یادآورشد: زنان مسلمان برای موفقیت خود باید در زندگی فردی و اجتماعی از حضرت فاطمه (س) الگو بپذیرند تا خود الگویی برای سایر زنان مسلمان جهان باشند.

خبرگزاری مهر