رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

حاشیه های دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و مس كرمان - نمایش محتوای خبر

 

 

حاشیه های دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و مس كرمان

شناسه : 63743308

رشت - دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و مس كرمان در هفته بیست و سوم از رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های كشور، با حاشیه هایی همراه بود.

حاشیه های دیدار تیم های فوتبال داماش گیلان و مس كرمان

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این دیدار كه عصر روز جمعه در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار شد، تیم فوتبال مس كرمان با نتیجه یك بر صفر برابر میزبان خود به برتری رسید و داماش یك شكست خانگی دیگر را متحمل شد.

همان طور كه پیش بینی می شد به دلیل همزمانی این دیدار با دربی تهران، تماشاگران از این بازی استقبال خوبی نكردند و فقط حدود دو هزار تماشاگر به ورزشگاه شهید عضدی رشت آمده بودند.

البته روبروی جایگاه ورزشگاه شهید عضدی، پرده ای با مضمون 'دربی تهران جایی در قلب تماشاگران شهر باران ندارد' به چشم می خورد اما اكثر طرفداران تیم داماش ترجیح دادند در خانه بمانند و دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس را نظاره گر باشند.

قبل از آغاز مسابقه كادر فنی تیم فوتبال داماش گیلان با دسته های گل به سمت نیمكت تیم مس كرمان رفتند و با كادر فنی این تیم روبوسی كردند.

تیم فوتبال مس كرمان در همان دقایق اولیه بازی به گل برتری رسید و 'مصطفی شجاعی' بازیكن این تیم در دقیقه هشتم با دروازبان تیم داماش تك به تك شد كه با یك ضربه دقیق، توپ را از بالای سر دروازبان وارد دروازه كرد.

در جریان این مسابقه، تیم فوتبال داماش گیلان برتر از حریفش بود و بارها تا فروپاشی دروازه میهمان كرمانی خود پیش رفت، اما بازیكنان تیم مس به خوبی توانستند جلوی حملات تیم داماش ایستادگی كنند تا سه امتیاز با ارزش این مسابقه را كسب كنند.

تیم فوتبال داماش گیلان در سه بازی اخیر خانگی خود، دو شكست و یك تساوی كسب كرده كه این نتایج به هیچ وجه قابل قبول طرفداران این تیم نیست و در پایان دیدار تیم های داماش گیلان و مس كرمان در گوشه و كنار ورزشگاه، تعدادی از تماشاگران از نتایج ضعیف این تیم گله مند بودند.

در پایان مسابقه هم حمید درخشان سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان در كنفرانس مطبوعاتی پس از بازی حضور نیافت و محمد مومنی مربی این تیم به جای او در كنفراس شركت كرد و عدم حضور درخشان را مشكلات روحی متاثر از شكست برابر مس كرمان اعلام كرد.

به هرحال با توجه به پیروزی تیم فوتبال مس كرمان در این دیدار، این تیم با كسب 32 امتیاز و سه پله صعود در مكان نهم جدول قرار گرفت و تیم داماش گیلان نیز با این شكست خانگی، با 24 امتیاز و یك پله سقوط در مكان چهاردهم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر قرار گرفت.