رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

جمع بندی مذاکرات هسته ای حاصل تدابیر حکیمانه رهبری و ایستادگی ملت است - نمایش محتوای خبر

 

 

جمع بندی مذاکرات هسته ای حاصل تدابیر حکیمانه رهبری و ایستادگی ملت است

شناسه : 155430724

جمع بندی مذاکرات هسته ای حاصل تدابیر حکیمانه رهبری و ایستادگی ملت است

رشت - ایرنا - امام جمعه موقت شهر رشت گفت : جمع بندی مذاکرات هسته ای در وین ، حاصل تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب ، استقامت و ایستادگی ملت ایران و تلاش دانشمندان هسته ای کشورمان است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام غلامرضا شفیعی در خطبه های این هفته نماز جمعه رشت اظهار داشت: هیچ جریانی حق مصادره به مطلوب این مذاکرات را ندارد بلکه این جمع بندی، حاصل زحمات همه کسانی است که در طول بیش از یک دهه، در این زمینه تلاش کرده اند و مردم باید قدردان آنان باشند.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران هیچگاه از اصول انقلابی خود ، مبارزه با استکبار و استعمار و حمایت از نهضت های آزادی بخش دست بر نمی دارد.

حجت الاسلام شفیعی زاده یادآور شد: سیاست های صرفه جویی و اقتصاد مقاومتی که در طول این سال ها موجبات تعالی کشورمان را فراهم آورده، از این به بعد نیز باید همچنان سرلوحه امور باشد.

خطیب جمعه رشت با اشاره به این بیان رهبر فرزانه انقلاب که مذاکرات هسته ای نباید در کشور دو دستگی ایجاد کند، گفت: این جمع بندی مذاکرات هسته ای ، مرضی الطرفین است که در عرف دیپلماسی بین المللی، برد - برد محسوب می شود.

حجت الاسلام شفیعی زاده اضافه کرد: آنانی که می خواستند پیچ و مهره صنعت هسته ای ایران را برچینند، در این سال ها نتوانستند به اهداف خود برسند و بر اساس تدبیر مسوولان و مصلحت نظام اسلامی، در شرایط فعلی این مذاکرات انجام شده است.