جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

جشن انتخاب در استان سر سبز گیلان به اوج خود رسید - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشن انتخاب در استان سر سبز گیلان به اوج خود رسید

جشن انتخاب در استان سر سبز گیلان به اوج خود رسید


رشت - جشن انتخاب مردم همیشه در صحنه استان گیلان پای صندوق های اخذ رای برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از غروب روز جمعه با تمدید مهلت رای گیری به اوج رسید .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، هر لحظه صف های اخذ رای در شعب مختلف رای گیری با حضور پرشور مردم طولانی تر می شود .

گیلانی ها امروز برای کشورشان سنگ تمام گذاشتند و خواب و آرامش را از چشم دشمنان این مرز و بوم گرفتند .

امروز مردم استان سرسبز گیلان همدلی ، همبستگی ، وحدت ، وفاداری به نظام و وطن شان را به رخ جهانیان کشیدند و اثبات کردند که هیچ وقت کشورشان را تنها نمی گذارند .

مردم فهیم و بابصیرت گیلان با حضور هوشمندانه و آگاهانه شان در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بر اقتدار و عظمت ایران اسلامی افزودند .

تعدادی از دست اندرکاران شعب اخذ رای در شهر رشت حضور مردم در این دوره انتخابات را چشمگیر و غیرقابل توصیف بیان کردند و گفتند : با تمدید مهلت انتخاب هر لحظه به تعداد رای دهندگان افزوده می شود .

آنان افزودند : مردم همیشه در صحنه از همان ساعات اولیه رای گیری حضور چشمگیری داشتند و حضورشان همچنان ادامه دارد .

فرماندار شهرستان رشت شرکت مردم در این دوره از انتخابات را چشمگیر و قابل توجه توصیف کرد و گفت : مردم در اولین ساعات اولیه پای صندوق های اخذ رای حاضر شدند و حضورشان همچنان ادامه دارد .

ˈ سید ولی الله عظمتی ˈ عصر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، افزود : در بازدید از شعب اخذ رای در مناطق مختلف شاهد حضور چشمگیر مردم هستیم .

وی اظهار داشت : نیروهای اجرایی ، امنیتی ، نظارتی و بازرسی با تمام وجود پای کار هستند و وظیفه خود را انجام می دهند .

وی از حضور پرشور مردم پای صندوق های اخذ رای برای شرکت در انتخابات 24 خرداد قدردانی کرد .

یک میلیون و 717 هزار و 639 نفر در گیلان واجد شرایط رأی دادن در دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا هستند که از این میان 50 هزار و 234 نفر رای اولی ها هستند .

برای انتخابات ریاست جمهوری دو هزار و 887 شعبه اخذ رای و برای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دو هزار و 818 شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده است .

35 هزار نفر عوامل اجرایی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان گیلان هستند .

11 هزار و 135 نفر با رای مردم به عنوان اعضای اصلی و علی البدل چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان گیلان انتخاب می شوند .

 

منبع: ایرنا