رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

تکیه بر سخنان رهبری بهترین راه مقابله با خدعه دشمنان - نمایش محتوای خبر

 

 

تکیه بر سخنان رهبری بهترین راه مقابله با خدعه دشمنان

شناسه : 322511436

تکیه بر سخنان رهبری بهترین راه مقابله با خدعه دشمنان

 
امام جمعه موقت رشت در خطبه های امروز گفت: بهترین راه مقابله با خدعه و توطئه دشمنان تکیه بر سخنان رهبری است.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما حجت الاسلام والمسلمین شفیعی زاده ولایت فقیه را مصداق کامل روشن کننده تاریکی ها و همچون ستاره ای راهنما در دل تیرگی ها عنوان کرد و افزود: نقش رهبری و هدایت ولایت فقیه در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی تاثیرگذار و بی بدیل است.
وی در ادامه با اشاره به بدعهدی های امریکا بعد از توافق برجام گفت : برای حفظ استقلال و تمامیت ارضی کشور باید به جوانان این مرز و بوم اعتماد کرد چرا که غرب و آمریکا همچون همیشه نشان دادند قابل اعتماد نیستند.
خطیب جمعه رشت افزود : آنان که در داخل به قول و تعهد امریکا دل بسته اند نیز بدانند تفکرات شیطان بزرگ هیچ گاه به نفع ملت ایران نبوده و هرگز نیز به هیچ قول و تعهدی پایبند نیستند.
حجت الاسلام والمسلمین شفیعی زاده همچنین با اشاره به انفجار تروریستی داعشی ها در شهر حله عراق و شهادت تعدادی از زائران ایرانی اربعین حسینی تصریح کرد: آنان که از داعش و جنایتهای آن حمایت می‌کنند در این جنایت ها شریکند و باید پاسخگو باشند.
وی جنایات داعش علیه مردم مظلوم و بی دفاع را با هدف برهم زدن اتحاد و انسجام میان مسلمانان دانست و افزود : داعشی ها و اربابان آنها بدانند با این جنایتها نه تنها در انسجام مردم ایران و اتحاد آنها با مردم عراق خللی وارد نمیشود ، بلکه با چنین اقداماتی این اتحاد، محکم تر میشود.
خطیب جمعه رشت  در بخشی دیگر از خطبه ها به سالروز شهادت میرزا کوچک جنگلی اشاره کرد و گفت : این روحانی شهید افتخار گیلان و گیلانیان است چرا که به تعبیر زیبای رهبر معظم انقلاب ، نمونه ای مینیاتوری از حکومت اسلامی را آن موقع در گیلان پیاده و اجرایی کرد.
حجت الاسلام والمسلمین شفیعی زاده ، همچنین با یادآوری 12 آذر 1358 روز تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ، آن را یکی از مترقی ترین قوانین اساسی دنیا دانست و گفت : این قانون به عنوان میثاقی ملی ، مطابق با شرع مقدس نگاشته شده و آزادی ، مردم سالاری و حقوق آحاد مردم در آن دیده شده است.
وی در پایان با گرامیداشت هفتم آذر ، روز نیروی دریایی ، 16 آذر ، روز دانشجو را فرصتی برای دانشجویان در مطالبه درخواستهای خود از مسوولان عنوان کرد.
منبع: خبر گیلان