رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

تکذیب تخریب چمن ورزشگاه عضدی رشت در حین برف روبی - نمایش محتوای خبر

 

 

تکذیب تخریب چمن ورزشگاه عضدی رشت در حین برف روبی

شناسه : 318802712

 ورزشگاه عضدی ترمیم شده و برای بازی شنبه داماش با شهرداری بندرعباس آماده است. 
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، نایب رییس هیات فوتبال گیلان گفت: خبر تخریب چمن ورزشگاه شهیدعضدی رشت در هنگام برف روبی را تکذیب می کنم واین چمن آماده بهره برداری است.
میرشهاب مومنی پس از انتشارخبری درخصوص تخریب ورزشگاه شهیدعضدی رشت توسط ماموران آتشنشانی رشت درهنگام برف روبی این خبر را اساسا تکذیب کرد وگفت ؛درهنگام برف روبی گوشه ای از گرانول چمن ورزشگاه خالی شد که بلافاصله توسط کارشناسان چمن ترمیم شده و برای بازی شنبه داماش با شهرداری بندرعباس آماده است.
وی با ابراز تاسف از برخی افردای که به دنبال حاشیه سازی درفوتبال هستند از مدیرکل ورزش وجوانان گیلان و دیگر مسئولان ذیربط خواست جلوی این حواشی که برخی تومنی نگارها ومخالفان ورزش رقم می زنند بگیرند وبرخوردکنند.
نایب رییس هیات فوتبال گیلان در ادامه با اشاره به اینکه قبل از بارش برف تمهیداتی چون روکش چمن و...پیش بینی شده بود گفت ؛از مسئولان شهرداری و ماموران خدوم شهرداری رشت وهیات فوتبال که در دو روز گذشته زحمات زیادی برای برف روبی وآماده کردن زمین کشیدند تشکر وقدرددانی میکنم.
میرشهاب مومنی در ادامه گفت امیدوارم امشب وفردا شاهد بارش برف سنگین نباشیم و دعوت میکنم تا علاقه مندان به داماش برای تشویق تیم محبوبشان به ورزشگاه شهیدعضدی رشت بیایند وسرانجام با پیروزی همراه باشد.
درهفته چهاردهم لیگ دسته اول فوتبال کشور دیدار تیم های سپیدرود رشت و اکسین البرز به دلیل بارش شدیدبرف دیروز وامروز لغو شد.
منبع: خبر گیلان