جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

توسعه فرهنگ مهدویت در دانشگاههاموجب انس بیشتر با امام زمان(عج)می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

توسعه فرهنگ مهدویت در دانشگاههاموجب انس بیشتر با امام زمان(عج)می شود

شناسه : 63742168

رشت - امام جمعه فومن در نشست علمی با موضوع دانشگاه، مهدویت و انتظار در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت گفت: توسعه فرهنگ مهدویت در دانشگاه ها موجب انس بیشتر جوانان با امام زمان(عج) می شود.

توسعه فرهنگ مهدویت در دانشگاههاموجب انس بیشتر با امام زمان(عج)می شود

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین 'سید محمد حسن صفوی' روز سه شنبه در این جلسه كه بمناسبت نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت و ولایت امام زمان(عج) برگزار شد، افزود: حكومت جهانی مهدویت كه به همت توانای امام عصر(عج) توسعه و گسترش می یابد دارای ویژگی های متعددی است كه عدل و احسان یكی از این ویژگی ها می باشد.

وی اظهار كرد: خداوند متعال به واسطه ظهور حضرت مهدی(عج) عدالت را در جهان برقرار می كند چرا كه حضرت مجری واقعی عدالت اجتماعی به معنای واقعی است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت در این جلسه با تبریك آغاز امامت و ولایت حضرت مهدی(عج) گفت: نهادینه كردن فرهنگ مهدویت و انتظار در جامعه موجب سعادت انسان ها می شود.

'مجتبی ملكی چوبری' خاطرنشان كرد: در زمان امام زمان(عج) حكومت واحد جهانی تحقق پیدا خواهد كرد و در آن دوره همه انسان ها همانند افراد یك خانواده بر اساس صفا و صمیمیت با یكدیگر رفتار خواهند كرد.

این نشست در جمع اعضای شورای فرهنگی و اقامه نماز دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت از سوی دفتر فرهنگ اسلامی و بسیج اساتید این واحد دانشگاهی برگزار شد.