رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

توسعه عمراني و آباداني با تحقق عيني اقتصاد مقاومتي ميسر است. - نمایش محتوای خبر

 

 

توسعه عمراني و آباداني با تحقق عيني اقتصاد مقاومتي ميسر است.

شناسه : 229685115

توسعه عمراني و آباداني با تحقق عيني اقتصاد مقاومتي ميسر است.

نماينده ولي فقيه در گيلان امروز در ديدار مسئولان شرکت گاز  استان با تبيين نقش اقتصاد مقاومتي در توسعه پايدار و بي اثر ساختن توطئه هاي بدخواهان نظام تصريح کرد : بخش مهمي از اين رسالت خطير بر عهده مديران و دست اندرکاران اجرايي است.
نماينده ولي فقيه در گيلان در این دیدار گفت :  همه بايد در راستاي اجراي منويات رهبر معظم انقلاب اسلامي مبني بر تقويت اقتصاد ملي و عمران و آباداني کشور تلاش کنند.
آيت الله قرباني با اشاره به نقشه هاي شوم استکبار جهاني براي ايجاد اخلال در روند توسعه و پيشرفت ايران اسلامي تصريح کرد : تدبير مسئولان و تلاش مستمر زمينه ساز ارتقاء امنيت ملي در همه ابعاد خواهد بود.
 وی تصریح کرد :بهترين شيوه براي شکست بهانه جويي ها و سنگ اندازی های غرب به سرکردگي آمريکا خودباوري وتکيه بر توان داخلي است.
نماينده ولي فقيه در گيلان در ادامه بر لزوم تداوم خدمات گازرساني در مناطق روستايي و محروم گيلان تاکيد کرد و افزود : روند سال گذشته با جديت بيشتري بايد ادامه يابد.
جمشيد ظهيري مديرعامل شرکت گاز گيلان نيز از گازرساني به 300 روستا در سال گذشته خبر داد و افزود : برای این کار 2هزار و 600 کيلومتر لوله گذاري و هزار و 500 ميليارد ريال هزینه شد تا 70 هزار خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند شوند. 
منبع : خبر گیلان