سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

توزیع برگه های آرای انتخابات شورای شهر و روستا در استان - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

توزیع برگه های آرای انتخابات شورای شهر و روستا در استان

توزیع برگه های آرای انتخابات شورای شهر و روستا در استان


معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان گفت: به زودی برگه‌های آرای انتخابات ریاست جمهوری توزیع می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه گیلان، محمد اکبرزاده صبح امروز در همایش مشارکت حداکثری در انتخابات که در سالن الغدیر استانداری گیلان در حال برگزاری است، با تسلیت شهادت امام موسی کاظم(ع) و همچنین رحلت جانگداز امام(ره) گفت: توجه حق تعالی، عشق به پیامبر اسلام(ص) و اهل بیت(ع) و همچنین حب ولایت فقیه در کشور ما موجب شده است تا هر روز قدرتمندتر از دیروز باشیم.

وی با بیان اینکه ولایت فقیه رمز پیروزی و ماندگاری انقلاب است، ادامه داد: سرقت ارزش‌های انقلاب از اهداف اصلی دشمن است و وظیفه ما این است که حافظ سرمایه‌های باارزش کشور باشیم.

اکبرزاده با بیان این مطلب که در آستانه برگزاری انتخاباتی مهم هستیم و باز هم دشمن به دنبال چیز باارزشی در ایران متمرکز شده است، خاطرنشان کرد: لازم است به عنوان معتقد به اصل ولایت فقیه فراتر از وظیفه‌مان برای حماسه سیاسی در انتخابات تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه رضایتمندی شهروندان از وضعیت شهر موجب می‌شود تا مردم نیز راضی باشند، تاکید کرد: در این امر وظیفه شهرداران بسیار مهم است و پرحوصله و پرعطوفت به مردم رسیدگی کنند.

اکبرزاده با اشاره به اینکه وجود برخی از کمبودها و یا گرانی‌ها را رد نمی‌کنیم، اظهار کرد: اما این بدان معنا نیست که در جهت رفع آنها تلاشی نمی‌شود.

وی ادامه داد: در همه جوامع بیکاری و برخی کمبودها وجود دارد و دشمنانی که مشکلات را بزرگنمایی می‌کنند، هدفشان ضربه زدن به مردم است.

وی از فرمانداران خواست به زبان خود مردم، خدمت نظام را بازگو کنند و حقایق را به مردم بگویند اما تخریب در هیچ امری نباید صورت بگیرد که این کار دشمنان انقلاب است.

اکبرزاده با بیان اینکه قانون کلمه‌ای است که در مقابل آن نمی‌توانیم تعبیر و تفسیر خود را داشته باشیم، گفت: امسال دیدیم که در سایه قانون همه کاندیدا به آن احترام گذاشتند و این دستاورد در سایه ولایت فقیه به دست آمد.

وی تصریح کرد: قرار است همه ما در انتخاباتی شرکت کنیم که نام آن حماسه سیاسی است و حضور حداکثری مردم در این انتخابات بسیار مهم است.

اکبرزاده گفت: در گیلان ما به همه کاندیدای ریاست جمهوری و روسای ستاد کاندیداها یکسان نگاه می‌کنیم و به همه آنها احترام می‌گذاریم.

وی از توزیع برگه‌های آرای شورای شهر و روستا در فرمانداری‌های استان خبر داد و گفت: به زودی برگه‌های آرای ریاست جمهوری نیز توزیع خواهد شد.