جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

تمنای وصال ویژه برنامه رادیویی سحر ماه مبارک رمضان - نمایش محتوای خبر

 

 

تمنای وصال ویژه برنامه رادیویی سحر ماه مبارک رمضان

شناسه : 344449375

تمنای وصال ویژه برنامه رادیویی سحر ماه مبارک رمضان

رادیو گیلان در سحرهای ماه مبارک رمضان با ویژه برنامه  تمنای وصال روزه داران عزیز را همراهی خواهد کرد .
اوقات سحر بهترین زمان برای نیایش است و چه زیبا است سحر های ماه مبارک رمضان که یکی از بهترین زمانها برای استفاده هرچه بهتر از این ماه پر برکت است .
« تمنای وصال » عنوان ویژه برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان است که با هدف بهره بردن از خیر و برکات سحرهای ماه مبارک رمضان و آداب این ماه بر زوایای مختلف زندگی مردم و تبیین سبک زندگی ایرانی و اسلامی در این ماه پرفضیلت در رادیو گیلان تهیه و پخش می شود. این برنامه با برخورداری از بخشهای متنوع در فضایی آرام و عرفانی سعی در ایجاد امید و نشاط معنوی برای روزه داران سحرخیز دارد .
این ویژه برنامه با پخش بخشهای کارشناسی ، مناجات،گزارشهای مردمی،روایات ، موسیقی، تک نوازی همره با آواز سحر خوان ،تلاوت قرآن ،متنهای ادبی،عرفانی ،بسته های صوتی، مراسم دعای سحر و پخش اذان،پخش پیامکها و پیامهای تلفنی مخاطبان می کوشد تا لحظات معنوی همراه با آرامش را برای روزه داران سحر خیز فراهم نماید.
برنامه« تمنای وصال» در ماه مبارک رمضان به تعداد 30 برنامه هرسحرگاه به مدت 120 دقیقه به طور زنده از رادیو گیلان پخش خواهد شد.
عوامل برنامه: نویسندگان و تهیه کنندگان: مسعود محمدزاده ،بهرام نوری، فرهاد بیانی فر /گویندگان : سید احمد قدسی، جواد شعبانی /گزارشگران : فاطمه صارمی ، زهرا سلیمانی، عفت جمالی پور، داریوش محمدی