رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۱ آبان ۱۳۹۸

تمامي روستاهاي بالاي 20 خانوار طي سه سال آينده از نعمت گاز بهره مند می شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

تمامي روستاهاي بالاي 20 خانوار طي سه سال آينده از نعمت گاز بهره مند می شوند

شناسه : 43150514

تمامي روستاهاي بالاي 20 خانوار طي سه سال آينده از نعمت گاز بهره مند می شوند

معاون بهره برداري شركت گاز استان گيلان گفت: 800 روستای بالای بیست خانوار استان گیلان در سال آینده از نعمت گاز برخوردار می شوند.

حسين اكبر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه گیلان، اظهار کرد: شركت گاز استان گيلان در اين ايام دهه مبارك فجر با تلاش همه همكاران خود توانست با افتتاح 61 پروژه گازرساني روستايي و يك پروژه گازرساني شهري  جمعيتي بالاي 10 هزار خانوار را از نعمت گاز بهره مند سازد.

وی افزود: خوشبختانه در دهه فجر توانستيم شاخص بهره مندي  استان از نعمت گاز در بخش روستايي را از 66 درصد به 70 درصد برسانيم.

اکبر تعداد روستاهاي بالاي بيست خانوار قابل تعريف در بند ق را 800 روستا عنوان كرد و يادآور شد: از ابتداي سال 94، فاز اول طرح بند ق كه شامل گازرساني به 368 روستا در سطح استان مي باشد به مرحله اجرا در خواهد آمد.

وي از اتمام پروژه هاي گازرساني به تمامي روستاهاي بالاي بيست خانوار طي سه  سال آينده خبر داد و تصريح كرد: جا دارد تا از استاندار به جهت تشكيل كارگروه گاز در سطح استان به رياست معاونت عمراني استاندار و دبيرخانه اي شركت گاز قدرداني شود كه در اين راستا تفاهم نامه اي با سازمانهاي ذي مدخل تفاهم نامه اي امضا شد تا در سايه اين همدلي بتوانيم وعده دولت به مردم را محقق سازيم.