جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

تقدیر شورای نگهبان از مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

تقدیر شورای نگهبان از مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان

شناسه : 369472367

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان از مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان به جهت تعامل حداکثری مرکز در امر برگزاری و نظارت بر انتخابات تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گیلان ، معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان، با اهدای لوحی به مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان، از این مرکز به دلیل تعامل حداکثری در امر برگزاری و نظارت بر انتخابات تقدیر و تشکر کرد.
در لوح اهدایی محمد حسن صادقی مقدم به دکتر محمدباقر باقرزاده آمده است: خداوند بر ما منت نهاد تا در عصر راهبری زعیم خبیر و حکیم نیک‌اندیش، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مد ظله العالی) و با اقدام شایسته ملت در رقم زدن حماسه دلنشین و چشم‌نواز جشن ملی یازدهمین دوره انتخابات  مجلس شورای اسلامی، ایفاگر نقشی هر چند کوچک در تحقق این جلوه عظیم و شکوه کم نظیر باشیم.
در ادامه خاطرنشان شده است: به این وسیله مراتب سپاس و امتنان خود را از همت بلند، کوشش بی پایان و تلاش صادقانه و بی شائبه حضرت عالی و نهاد مربوطه در مسیر تعامل حداکثری در برگزاری و نظارت بر انتخابات، تقدیم داشته و از محضر یکتای بی همتا، دوام عزت، اقتدار و مانایی نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق روزافزون ارزش‌های والا و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و تداوم و بهروزی جناب عالی و تمامی خدمتگزاران صدیق نظام اسلامی و پویندگان این مسیر الهی و نورانی را مسئلت می‌نمایم.