جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

تغییر مدیریت بنیاد شهید وامورایثارگران گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

تغییر مدیریت بنیاد شهید وامورایثارگران گیلان

شناسه : 63370712

دیروز در مراسمی ابراهیم طاهرنژاد به عنوان مدیرکل جدید بنیاد شهید و امورایثارگران گیلان معرفی و از زحمات احمد اسماعیلی قدردانی شد . قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در این مراسم با بیان اینکه طرح ساماندهی 19 هزار گلزار شهدای کشور از 10 سال پیش آغاز شده افزود:ساماندهی 65 درصد گلزارهای شهدا به پایان رسیده است .

محسن انصاری همچنین در خصوص پرداخت هزار و 700 میلیارد تومان از مطالبات ایثارگران گفت : همه این مطالبات تا اوایل مهر پرداخت شده است. صفرعلی کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار نیز گفت: تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران وظیفه همه به ویژه مسوولان است .

دراین مراسم ضمن قدردانی از زحمات احمداسماعیلی /ابراهیم طاهرنژاد به عنوان مدیرکل جدید بنیاد شهید وامورایثارگران گیلان معرفی شد . استاندار هم صبح دیروز دردیدار قائم مقام بنیاد شهید و امورایثارگران کشور با اشاره به سابقه درخشان مردم گیلان در دوران دفاع مقدس گفت:گیلان در ساماندهی گلزار شهدا درکشور مقام دوم را دارد و دلیل آن اهمیت ویژه مسوولان ومردم به فرهنگ ایثار وشهادت و ترویج آن در استان است .

محمدعلی نجفی با اشاره به حل مشکل اشتغال جوانان به ویژه فرزندان شاهد و ایثارگر هم گفت: در این بخش تمهیدات ویژه ای اندیشیده شده است ./م

 

منبع : خبرگیلان