جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۹

تغییر در نوسازی – تجهیز و توسعه مدارس گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

تغییر در نوسازی – تجهیز و توسعه مدارس گیلان

شناسه : 63991092

تغییردر نوسازی – تجهیز و توسعه مدارس گیلان / در مراسمی دیروز مدیرکل جدید این نهاد مدرسه ساز معرفی شد.

عمران حسن زاده دیروز سکان اداره کل نوسازی – تجهیز و توسعه گیلان را تحویل علی اوسط اکبری مقدم داد.

معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی، تجهیز و توسعه ی مدارس کشور در این مراسم با بیان اینکه در حال حاضر 6هزار مدرسه ی در کشور در دست ساخت است افزود: اگر روند تخصصی اعتبارات تداوم یابد تا مهر ماه 80 درصد از این مدارس به نظام آموزشی تحویل داده می شود.

محمدحسین ترابی زاده در بخش دیگری از سخنان خویش به روند نوسازی سامانه گرمایشی مدارس از زمستان گذشته اشاره کرد و گفت: از این پس در هیچ مدرسه ای نباید بخاری های چکه ای و پر خطر استفاده شود و مدیران مدارس مکلفند در صورت داشتن بخاریهای پرخطر آن را تعویض کنند .

حجت شعبانپور معاون امور عمرانی استانداری گیلان نیز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل نوسازی – توسعه و تجهیز مدارس بر ضرورت تهیه ی طرح جامع نوسازی و تجهیز مدارس استان بر اساس آمایش سرزمینی تاکید کرد و افزود: با توجه به محدودیت منابع مالی باید مدارس را در مناطقی نوسازی و تجهیز کرد که جمعیت دانش آموزی آن به اندازه کافی باشد .

رضا جمشیدی رییس شورای شهر رشت نیز در این مراسم از راه اندازی مرکز پژوهش های محیط زیست و بلایای طبیعی در رشت خبرداد و افزود: شورای شهر برای تحقق این هدف همکاری های با دانشگاه گیلان آغاز کرده که با عملی شدن آن می توان طرح های تحقیقاتی همه دستگاه ها اجرا کرد./

منبع:خبرگیلان