جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

تعرفه رای گیری در گیلان 20 درصد بیشتر توزیع شد - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تعرفه رای گیری در گیلان 20 درصد بیشتر توزیع شد

تعرفه رای گیری در گیلان 20 درصد بیشتر توزیع شد


رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت: در این دوره از انتخابات به دلیل گردشگر پذیری، تعرفه رای گیری 20 درصد بیشتر در استان توزیع شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد اکبرزاده ظهر جمعه در مصاحبه با رسانه ها افزود: به رغم اینکه در این دوره از انتخابات تعرفه بیشتر توزیع شده است اما به دلیل حضور چشمگیر مردم به ویژه گردشگران در شعب رای گیری انزلی و شهرستان های شرق گیلان  تعرفه مجدد درخواست و ارسال شد.

وی همچنین از پیش بینی صندوق های سیار برای پادگان ها و مناطق روستایی و صعب العبور در استان اشاره کرد و اظهار داشت:  یک بالگرد هم برای رای گیری در مناطق سخت گذر در نظر گرفته شده است.

رئیس ستاد انتخابات گیلان با اعلام اینکه هیچ گونه قانون شکنی تا کنون در استان گزارش نشده است، گفت: میزان شکایت نیز نسبت به انتخابات گذشته کمتر بوده است.

وی تاکید کرد: بدون ‌شک مردم ایران اسلامی با حضور چشمگیر و حماسی خود در انتخابات 24 خرداد ماه یک بار دیگر موجبات خرسندی مقام معظم رهبری و  ناامیدی دشمنان را فراهم می‌کنند.

اکبزاده اظهار داشت: حضور آگاهانه و توام با بصیرت مردم در صحنه‌ های مختلف و حساس به ویژه انتخابات طی 34 سال عمر انقلاب اسلامی نشانه شعور بالای سیاسی مردم شریف ایران اسلامی و نعمت رهبری است.

وی در ادامه یادآور شد: ملت ایران همواره در دفاع از ولایت و آرمان ‌های انقلاب و حرکت در مسیر شهدا به بهترین شکل، ‌دین خود را به نظام و انقلاب ادا کرده‌اند.

منبع: خبرگزاری مهر