رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

تعامل و هم افزایی صدا و سیما و آموزش و پرورش استان گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

تعامل و هم افزایی صدا و سیما و آموزش و پرورش استان گیلان

شناسه : 360065222

تعامل و هم افزایی صدا و سیما و آموزش و پرورش استان گیلان

صدا و سیمای مرکز گیلان نسبت به پوشش خبری و زنده رویدادهای ملی از جمله «مسابقات ورزشی دانش آموزشی» و «جشنواره جابر بن حیان » در شبکه های ملی و استانی اقدام خواهد کرد .
نادر جهان آرای در دیدار با  محمدباقر باقرزاده مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان ضمن اشاره به اشتراکات بسیار در موضوع و هدف این دو نهاد ازنگاه مثبت و حمایتی رسانه ملی از آموزش و پرورش و فعالیتهای متنوعش تشکر کرد و با اشاره به در پیش بودن برنامه های مهم و ملی «مسابقات ورزشی دانش آموزی» هشتمین دوره «جشنواره ملی جابر بن حیان»،  خواستار حضور جدی رسانه ملی در پوشش خبری و به ویژه پخش زنده مسابقات و جشنواره پیش رو شد .
مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان نیز ضمن تاکید بر پوشش اخبار فعالیت های متنوع آموزش و پرورش گفت :  آموزش و پرورش نقشی  موثر در جهت دهی فرهنگ جامعه دارد و در این بین معلمان جایگاهی والا در تربیت نخبگان و کشف استعدادها دارند و از این رو همواره بر بخشهای مختلف مرکز تاکید شده که آموزش و پرورش را ار خودشان بدانند و در پوشش فعالیتهای آن  در قالب طرحهای مشارکتی کوتاهی نکنند. وی در ادامه بر اهتمام رسانه استانی در همراهی با فعالیتهای اثر بخش آموزش و پرورش در خصوص اعتلای فرهنگ جامعه تاکید کرد و آمادگی مرکز را برای بسیج بخش های مختلف خبری و وزشی در پوشش رسانه ای این مسابقات و جشنواره ها اعلام کرد.