رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

تضعیف و تخریب شخصیت های ماندگار انقلاب تاکتیک های دشمنان - نمایش محتوای خبر

 

 

تضعیف و تخریب شخصیت های ماندگار انقلاب تاکتیک های دشمنان

شناسه : 339686476

تضعیف و تخریب شخصیت های ماندگار انقلاب تاکتیک های دشمنان

تضعیف و تخریب شخصیت های ماندگار انقلاب از تاکتیک های دشمنان برای ضربه زدن به نظام است.
جانشین نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در مراسم تکریم و معارفه مسئول این نهاد در سپاه قدس گیلان که با حضور آیت اله قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان برگزار شد گفت: ، اسلام ، ولایت ، مردم و استکبارستیزی را چهارعنصر ماندگاری انقلاب اسلامی ست .
حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در این مراسم با بیان اینکه جایگاه ولایت فقیه مرکز ثقل تهاجمات استکبار علیه نظام اسلامی است گفت :  دشمنان بدین شیوه می خواهند قدرت انقلاب را تضعیف  و روند استکبار ستیزی را در ایران متوقف سازند.
وی تداوم انقلاب اسلامی را مهمترین عامل تهدید منافع استکبار در منطقه حساس خاورمیانه عنوان کرد و افزود : تاسی از رهنمود های رهبر معظم انقلاب و پایبندی به آرمان های والای امام و شهدا چراغ راهی برای نیل به اهداف عالیه انقلاب اسلامی است.
جانشین نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین با استناد به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص لزوم حفظ روحیه تلاش ، خدمت صادقانه و تفکر انقلابی تصریح کرد : تحقق بیشتر این رویکرد مستلزم توسعه فرهنگ انقلابی است.
حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با اشاره به ناکامی دشمنان در رویارویی مستقیم با انقلاب اسلامی تاکید کرد : امروز  تهاجمات استکبار بر محور جنگ نرم و استحاله فرهنگی – عقیدتی استوار است.
سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان نیز با تشریح عمده ترین ماموریت ها و برنامه های فرهنگی نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت : حرکت در خط امام و رهبری و تاسی از آموزه های اصیل اسلامی رمز موفقیت سپاه در ایفای ماموریت های محوله است.
 در پایان با قدردانی از زحمات حجت الاسلام والمسلمین معتمد ، حجت الاسلام والمسلمین تسخیری  بعنوان مسئول جدید نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان معرفی شد.
   
منبع : خبرگیلان