جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

ترویج فرهنگ کتابخوانی در رشت - نمایش محتوای خبر

 

 

ترویج فرهنگ کتابخوانی در رشت

شناسه : 306945304

ترویج فرهنگ کتابخوانی در رشت

جمع آوری طرح های ترویج فرهنگ کتابخوانی در رشت فراخوان شد.
علاقه مندان طرح های مرتبط با ترویج فرهنگ کتابخوانی را برای سومین دوره انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت تحویل دهند.
به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران گیلان؛ رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت با اعلام این خبر گفت: نظر به اینکه شهر رشت در سال 94 تا مرحله نیمه نهایی پایتختی کتاب ایران پیش رفته و به شهرهای دوستدار کتاب پیوسته است و با برگزاری جشنواره باشگاه های کتابخوانی برای کسب مقام پایتختی کتاب ایران رقابت می کند، یکی از ضروریات نیل به این مقصود ارسال طرح های مرتبط با ترویج فرهنگ کتابخوانی است که به نام صاحب طرح داوری می شود و در صورت کسب مقام پایتختی اجرای طرح ها توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت خواهد شد.
محمد حسن پور افزود: فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی شهرستان رشت می توانند فراخوان سومین دوره انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران را در سایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت به آدرس rasht.farhang.gov.ir مشاهده کنند.
وی خاطرنشان کرد: در صورت داشتن طرح برای ترویج فرهنگ کتابخوانی فرم های مرتبط را در این سایت تکمیل و تا تاریخ 5 آذرماه 95 به کارشناس فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت تحویل دهند.

منبع: باشگاه خبرنگاران