سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

ترنم بهار ویژه برنامه نوروزی شبکه باران - نمایش محتوای خبر

 

 

ترنم بهار ویژه برنامه نوروزی شبکه باران

شناسه : 342442066

ترنم بهار ویژه برنامه نوروزی شبکه باران

ترنم بهار عنوان ویژه برنامه ای است که در ایم نوروز از شبکه باران و شبکه جام جم پخش می شود.
این برنامه که در منطقه آزاد بندر انزلی تهیه و پخش می شود با هدف معرفی آیینها و رسوم استان گیلان در ایام نوروز ، جاذبه های توریستی با مشارکت منطقه آزاد بندر انزلی و معرفی توانمندیهای منطقه آزاد بندر انزلی تهیه و پخش می شود . گزارش از منطقه آزاد انزلی، نمایش آیینهای سنتی گیلان در نوروز،گفتگو با هنرمندان ملی ، اجرای زنده موسیقی ، مسابقه پیامکی و... از بخشهای مختلف این  ویژه برنامه می باشد.
این برنامه در 14 برنامه از ساعت 21:15 به مدت 80 دقیقه به طور زنده از شبکه باران پخش می شود. همچنین این ویژه برنامه با یک روز تاخیر از شبکه جام جم و ساعت 7:30 روز بعد از شبکه باران باز پخش می شود.
عوامل برنامه :
طراح و تهیه کننده :علی حلوی/دستیار تهیه و هماهنگی با مهمان: مونیک رفیعی مقدم/ کارگردان: پیمان حقانی/ منشی صحنه: طاهره رفاهی ،الهام استادیان/ تکنسین ضبط: محمد شمسی، مجتبی تیززا/ صدابردار:حمیدرضا یاسوری/ تصویربرداران: مازیار دارایی، علی قلی زاده، مسعود روان مهر، فرزاد قندی/ مجریان: فرشید فهیم، محبوبه فیاض/ گزارشگران: سعید ترکاشوند، حمید خمامی کماساری / دستیاران فنی: داریوش هاتف، خسرو اسماعیلی،ابراهیم شیخ حسینی، ثبوتی، حسین صفایی، نادر صفایی ، سجاد آذریان/ تدوینگر وله و تیتراژ: هومن رحیمی فرد/ تدوینگر شبکه جام جم: امین تمیزکار