رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

ترافیک متراکم محور رشت‌ ـ‌ قزوین - نمایش محتوای خبر

 

 

ترافیک متراکم محور رشت‌ ـ‌ قزوین

شناسه : 153296322

ترافیک متراکم محور رشت‌ ـ‌ قزوین

مهیار رستگار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به آخرین وضعیت محور خروجی رشت‌ـ‌قزوین اظهار کرد: با توجه به وضعیتی که در محور چالوس‌ استان مازندران ایجاد شده بود، شاهد ترافیک پرحجم در محور رشت‌ـ‌قزوین بودیم.
وی افزود: بسیاری از مسافران زمان بازگشت خود را به صبح امروز موکول کرده بودند که اکنون به تدریج در محور رشت‌ـ‌قزوین در حال خروج از گیلان هستند.
فرمانده پلیس راه گیلان ترافیک فعلی محور رشت‌ـ‌قزوین را متراکم اما روان عنوان کرد و گفت: از مسافران و رانندگان می‌خواهیم با اطمینان خاطر حرکت کرده و از انجام حرکات مخاطره‌آمیز خودداری کنند.
وی با بیان اینکه پس از سه روز تعطیلی محورهای گیلان شاهد پرحجم‌ترین ترافیک بود، خاطرنشان کرد: امروز جریان ترافیک آرام‌تر بوده و به حالت طبیعی و نرمال بازگشته است.
رستگار با تاکید بر ضرورت رعایت نکات مقررات رانندگی در جاده‌های گیلان یادآور شد: در ایامی که حجم مسافرت زیاد است از رانندگان می‌خواهیم به توصیه‌های پلیس توجه کنند تا سفری ایمن داشته باشند.
وی پرهیز از سرعت و سبقت غیرمجاز را مورد تاکید رانندگان قرار داد و متذکر شد: شرط سفری مطمئن و با سلامت، رعایت مقررات رانندگی است.
 

منبع : خبرگزاری فارس