جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

ترافیک در محور رشت قزوین نیمه سنگین است - نمایش محتوای خبر

 

 

ترافیک در محور رشت قزوین نیمه سنگین است

شناسه : 84243506

ترافیک در محور رشت قزوین نیمه سنگین است

رشت - ایرنا - رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان ترافیک در محور رشت - قزوین به سمت تهران را نیمه سنگین ولی روان ذکر کرد.

 

سرهنگ مهیار رستگار سه شنبه شب در گفت وگو با ایرنا با اشاره به حجم انبوه خودروها در محورهای خروجی استان اظهار کرد: مسیر رشت - قزوین بویژه در محدوده رودبار ، منجیل و امامزاده هاشم، شاهد بار خروجی نیمه سنگینی است.

وی حجم عبور و مرور خودروها در سایر محورهای مواصلاتی گیلان را نیز نیمه سنگین و روان ذکر کرد.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان ادامه داد: با توجه به اینکه مسافران و هموطنان قصد خروج از استان را دارند، باید بیش از پیش نسبت به رعایت سرعت مطمئنه و عدم سبقت های غیرمجاز توجه شود تا حادثه ای برای خود و دیگران بوجود نیاید.

سرهنگ رستگار با یادآوری محدودیت های ترافیکی اعمال شده در جاده های استان گفت: بر این اساس، عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروز در تمامی آزادراه ها و بزرگراه ها و محورهایی که ضرورت ایجاب کند، ممنوع است.

وی اضافه کرد: همچنین تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت یک بامداد پنجم فروردین ماه و از ساعت 12 ششم فروردین ماه تا ساعت یک بامداد هشتم فروردین ماه و از ساعت 12 یازدهم فروردین ماه تا ساعت یک بامداد پانزدهم فروردین ماه از محور قزوین به رشت و بالعکس ممنوع می باشد.
سرهنگ رستگار افزود: تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملین موادسوختی و فاسدشدنی نیز در دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم فروردین ماه در محورهای اردبیل به آستارا و خلخال به اسالم ممنوع است.

طرح ترافیکی نوروز 94 از بیست و پنجم اسفندماه آغاز و تا 15 فروردین ماه ادامه می یابد.
در این طرح، روزانه 500 نفر نیرو در قالب 70 گروه بصورت گشت های محسوس و نامحسوس در جاده ها و محورهای مواصلاتی استان مستقر هستند.
همچنین 200 پلیس افتخاری و راهور محله در اجرای این طرح همکاری دارند.
51 پایگاه امدادی درون شهری و برون شهری جمعیت هلال احمر استان گیلان نیز همزمان با آغاز این طرح، فعال شده است.