سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

ترافیک در آزادراه رشت - قزوین محدوده منجیل سنگین است - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ترافیک در آزادراه رشت - قزوین محدوده منجیل سنگین است

ترافیک در آزادراه رشت - قزوین محدوده منجیل سنگین است


رشت - ایرنا - رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: ترافیک خودروها در آزادراه رشت - قزوین محدوده منجیل و لوشان سنگین است.

سرهنگ مهیار رستگار دوشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به پایان موج اول سفرهای نوروزی و بازگشت مسافران به مقاصدشان، هم اینک ترافیک در آزادراه رشت - قزوین محدوده منجیل و لوشان سنگین است.

وی ترافیک در محور آستارا به اردبیل در غرب گیلان را نیز سنگین عنوان و بیان کرد: در محور پونل به تالش نیز به دلیل کم عرض بودن جاده، عبور و مرور خودروها به کندی صورت می گیرد.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان افزود: محور چابکسر به رشت در شرق استان بویژه محدوده لنگرود و لاهیجان نیز شاهد ترافیکی سنگین است.

وی با اشاره به اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های گیلان گفت: تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملین موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت یک بامداد روز سه شنبه پنجم فروردین ماه جاری در محور قدیم رشت - قزوین و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ رستگار اضافه کرد: با توجه به افزایش میزان تردد خودروها در شب، ممکن است این محدودیت، یک روز تمدید شود.

طرح نوروزی پلیس گیلان از 26 اسفندماه آغاز شده و 600 واحد گشتی در حوزه انتظامی و 450 واحد گشتی در راهنمایی و رانندگی و پلیس راه در این طرح مشارکت دارند.

58 کانکس پلیس نیز در تفرجگاه ها، پارک ها و دیگر نقاط حساس برای راهنمایی، هدایت و تامین امنیت عمومی استقرار یافته اند.

ایرنا