جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

تحسین کفاشیان از هیات فوتبال گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

تحسین کفاشیان از هیات فوتبال گیلان

شناسه : 172764449

تحسین کفاشیان از هیات فوتبال گیلان

هیات فوتبال گیلان با همدلی و وحدت به رغم همه ی سختی ها به مشکلات غلبه کرده است.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما رییس فدراسیون فوتبال امروز در حاشیه مجمع انتخابات هیات فوتبال دررشت گفت : فوتبال گیلان با همه ی سختی های موجود نقش مهمی در کشور دارد و یکی از قطب های مهم فوتبال کشور است .
علی کفاشیان به برنامه های راهبردی و استراتژی های بلند مدت این فدراسیون اشاره کرد و گفت: برنامه های آسیا ویژن از مهمترین برنامه های فدراسیون است و امیدواریم با حل مشکلات اقتصادی باشگاه ها و تقویت تیم های پایه و استعدادیابی به موفقیت برسیم.
وی از اعضای مجمع نیز که با هماهنگی وهمدلی به نتیجه رسیدند و از نامزدهای این مجمع که صادقانه برنامه های خود را ارائه دادند قدردانی کرد و از مسوولان هیات فوتبال گیلان خواست از این افراد برای موفقیت فوتبال استان و کشور کمک بگیرند.
مدیرکل ورزش وجوانان گیلان نیز دراین نشست برگزاری مجمع هیات فوتبال را فرایندی چند ماهه عنوان کرد که براساس رعایت قوانین مراحل خود را سپری کرد.
مسعود رهنما افزود : اداره کل ورزش وجوانان گیلان از هیچکدام از نامزدهای انتخاباتی جانبداری نکرد.
رییس هیات فوتبال گیلان نیز با ارائه عملکرد چهارسال گذشته این هیات گفت: در همه این مدت و با وجود همه ی سختی ها همدلی ، همزبانی و وحدت موجب پیشرفت کارمان  بود .
قربانعلی الماسخاله افزود : در دوره ی چهارسال ریاست هیات فوتبال 4 دوره بازرسین مالی به حساب های مالی رسیدگی کردند که در هر دوره سربلند شدیم.
وی برنامه ریزی ، احترام ، صداقت ، همدلی و وحدت  را در کنار بهره بردن از نیروی انسانی و امکانات سخت افزاری مهمترین برنامه هیات فوتبال برای رشد و پیشرفت فوتبال استان و کشور دانست.
منبع: خبر گیلان