جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

تجلیل از ماموران سرشماری نفوس و مسکن تالش - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از ماموران سرشماری نفوس و مسکن تالش

شناسه : 323528240

تجلیل از ماموران سرشماری نفوس و مسکن تالش

جمعیت تالش از 200 هزار نفر فراتر رفته است.
فرماندار تالش گفت: اطلاعات دقیق حاصل از سرشماری نفوس و مسکن در آینده اعلام خواهد شد اما بر اساس آمارهای غیر رسمی ، جمعیت این شهرستان از 200 هزار نفر فراتر رفته است.
علی فتح الهی در آئین تجلیل از ماموران و دست اندرکاران سرشماری نفوس و مسکن تالش در فرمانداری این شهرستان افزود: پایان موفقیت آمیز سرشماری سال 95 کشور مایه خرسندی است و در شهرستان ما نیز با همکاری مردم فهیم تالش و تلاش همه جانبه مسئولان ادارات، بخشداران و آمارگیران، این طرح ملی در مراحل اینترنتی و حضوری با موفقیت اجرا شد.
وی گفت : سرشماری با تلاش شبانه روزی نیروهای انسانی فعال و آموزش دیده انجام شد و پرداخت بموقع دستمزدهایشان خواسته اصلی آنهاست و امیدواریم هرچه زودتر محقق شود.
وی همچنین درخشش جوانان ورزشکار تالش و کسب مدال در مسابقات دو میدانی استانی و کشوری را تبریک گفت و این موفقیت ها را مایه مباهات مردم این شهرستان دانست.
زحمتکش دبیر کمیته برنامه ریزی و مسئول سرشماری نفوس و مسکن تالش نیز در این جلسه، همراهی و همکاری مردم تالش در سرشماری را نشانه مشارکت آگاهانه مردم در ارایه اطلاعات بروز برای برنامه ریزی کلان کشور دانست.
وی گفت: مشارکت 60 هزار خانوار تالش در سرشماری قابل تقدیر است اما در بازرسی های میدانی بطور ملموس و از نزدیک، محرومیت بخش هایی از این شهرستان را شاهد بودیم و امیدواریم با تلاش مسئولان امر، برطرف شود.
وی افزود: البته کارها و خدماتی که دولت به این شهرستان ارایه کرده است قابل انکار نیست اما امیدواریم در تخصیص بودجه سال آینده به بخش های محروم تالش، توجه ویژه ای صورت بگیرد.
در پایان این جلسه از بخشدار اسالم و ماموران و کارشناسان برتر ستاد سرشماری شهرستان تالش با اهدای هدایایی تجلیل به عمل آمد.
 
منبع : خبر گیلان