رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

تجلیل از خبرنگاران صدا و سیمای مرکز گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از خبرنگاران صدا و سیمای مرکز گیلان

شناسه : 64446536

استاندار گیلان در مراسمی با حضور جمعی از نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی از خبرنگاران صدا و سیمای گیلان تقدیر کرد.

استاندار در مراسم تجلیل از خبرنگاران مرکز گیلان با حضور رییس مجمع و جمعی از نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی که در سالن اجتماعات کارگاه هنر سروش برگزار شد با بیان اینکه خبرنگاران با انتقاد سازنده بازوان توانمند مسوولان هستند - گفت: از نقدهای سازنده- کارشناسانه و بی طرفانه ی رسانه که مسیر توسعه و پیشرفت گیلان را هموار می کند استقبال می کنم.

محمدعلی نجفی به نقش خبرنگاران در سرعت بخشیدن به روند توسعه و پیشرفت گیلان اشاره کرد و افزود: رسیدن به توسعه در زمینه های کشاورزی – صنعت – گردشگری و اشتغالزایی پایدار بدون کمک و تعامل خبرنگاران رسانه استانی میسر نیست.

وی موفقیت هنرمندان صدا و سیمای مرکز گیلان به ویژه همکاران واحد مرکزی خبر در جشنواره های مختلف از جمله هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها را مایه مباهات گیلان دانست و خاطر نشان کرد: دست یابی به این موفقیت ها با وجود کمبود امکانات سخت افزاری بسیار ارزنده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان نیز افزایش امید و نشاط و پرهیز از سیاه نمایی و بزرگنمایی در انعکاس مسایل و مشکلات را 2 رویکرد اصلی صدا و سیمای مرکز گیلان دانست و گفت: این مرکز با بهره مندی از  نیروی انسانی کارشناس و متعهد تلاش می کند اهداف نظام جمهوری اسلامی رادر عرصه مختلف به ویژه اقتصاد و فرهنگ برای مردم ولایت مدار تبیین کند.

محسن نصرپور با اشاره به  موفقیت های هنرمندان صدا و سیما در جشنواره های مختلف خاطرنشان کرد: کسب عنوان خبر برتر بین مراکز 33 گانه در 7 ماه از سال 92 – دریافت هدهد زرین خبر برتر در جشنواره تبریز و نیز  کسب عنوان خبر برتر در 3 ماه از  سال 93 را گوشه هایی از موفقیت خبرنگاران و دست اندرکاران واحد مرکزی خبر گیلان است که با اتکا بر نیروهای متخصص و متعهد به دست آمده است.

سید جلال الدین رضاپور معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز گیلان نیز خبرنگاران را بازوان توانمند نظام و دولت در حل مسایل و مشکلات مردم دانست و گفت: دست اندرکاران خبر گیلان با غنا بخشیدن به محتوا و نوآوری اخبار و همچنین ایجاد فضای آرام توام با نقدسازنده تلاش می کنند در توسعه همه جانبه استان نقش آفرین باشند.

 

تجلیل از خبرنگاران صدا و سیمای مرکزگیلان تجلیل از خبرنگاران صدا و سیمای مرکزگیلان تجلیل از خبرنگاران صدا و سیمای مرکزگیلان تجلیل از خبرنگاران صدا و سیمای مرکزگیلان
تجلیل از خبرنگاران صدا و سیمای مرکزگیلان تجلیل از خبرنگاران صدا و سیمای مرکزگیلان تجلیل از خبرنگاران صدا و سیمای مرکزگیلان تجلیل از خبرنگاران صدا و سیمای مرکزگیلان