سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

تجلیل از برنامه سازان صدا و سیمای مرکز گیلان در هفته بسیج و دفاع مقدس در سال 1399 - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از برنامه سازان صدا و سیمای مرکز گیلان در هفته بسیج و دفاع مقدس در سال 1399

شناسه : 373752272

در ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از برنامه سازان صدا و سیمای مرکز گیلان در هفته بسیج و دفاع مقدس در سال 99 تجلیل شد.
این مراسم با حضور سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس استان، سرهنگ حبیبی جانشین فرماندهی سپاه استان  در بسیج اقشار ، سید علی امیری رئیس ستاد کنگره 8000 شهید استان، دکتر باقرزاده مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان، همتی فرمانده بسیج،   قائم مقام، معاونین و برنامه سازان این مرکز برگزار شد. مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان در این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تشکر از حمایتها و تعامل سپاه قدس استان با صدا و سیمای گیلان گفت: تبلیغ و نشر ارزشهای دفاع مقدس و ایثار شهدا از مهمترین محورهای فعالیت رسانه استانی است و مستندات و تصاویر هشت سال دفاع مقدس ملت ایران ارزشمندترین گنجینه تاریخی و فرهنگی کشور به شمار می آید و باید از ظرفیت رسانه برای  گسترش و انتقال  ارزشهای دفاع مقدس به نسل آینده نهایت استفاده را کرد . وی با اشاره به حضور برنامه سازان خلاق در صدا و سیمای مرکز گیلان افزود: این مرکز در جشنواره های مختلف ملی و بین المللی همواره جایگاه خوبی کسب کرده و در معاونتهای مختلف در سطح کشور در رده های بالایی قرار دارند .  
سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس استان نیز در این مراسم ضمن عرض تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، انقلاب اسلامی ایران را حاصل مجاهدتهای صدر اسلام تاکنون عنوان کرد و گفت: انقلاب ما نظم جهانی را به هم ریخت و تمام دوران دفاع مقدس برگ زرین عزت ما است. وی افزود: دشمن در زمان دفاع مقدس به تمام ظرفیت نظامی در مقابل ملتی که به زعم آنها چیزی نداشت ایستاد و ما معتقدیم رمز پیروزی انقلاب اسلامی و پیروزی در هشت سال جنگ تحمیلی نهادینه شدن ارزشهای دفاع مقدس به رهبری امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است.
فرماند سپاه قدس با اشاره به نقش حساس صدا و سیما در شرایط کنونی اظهار داشت: دشمن همواره در صدد تخریب صدا و سیما است و با وجود بیش از 200 شبکه رادیویی و تلویزیونی در نبردی نابرابر فرهنگ ایرانی و اسلامی و ارزشهای دینی ما را هدف گرفته اما رسانه ملی و استانی با امید آفرینی و کار حماسی یک تنه و بدون امکانات کافی در خط مقدم جنگ نرم پرچم ایران را به اهتزار درآورده و نگاه عقلانی و توسعه محور صدا و سیمای مرکز گیلان در قبال مسایل استان،ایجاد همگرایی هرچه بیشتر بین نیروهای انقلابی با درایت مدیرکل صدا و سیمای استان به ویژه ابتکار برگزاری یادواره های شهدا در گیلان علیرغم وجود ویروس کرونا از جمله اقدامات ستودنی است که برای حفظ شعایر اسلام و انقلاب تلاش می کنند همه موانع را از سر راه بردارند.
همچنین در این مراسم از4 اثر تولیدی سید هادی میر عبدالعظیمی در خصوص دفاع مقدس رونمایی شد و در پایان از برنامه سازان صدا و سیمای مرکز گیلان در هفته بسیج و هفته دفاع مقدس در سال 1399 تجلیل شد .