سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

تجلیل از بانوان صدا و سیمای مرکز گیلان در روز میلاد حضرت زهرا (س) - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از بانوان صدا و سیمای مرکز گیلان در روز میلاد حضرت زهرا (س)

شناسه : 373822862

به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت زهرا (س) روز زن و مادر از بانوان نمونه مرکز گیلان و بانوان فعال درعرصه ترویج فرهنگ نماز قدردانی شد.
در این مراسم که با حضور مدیرکل، معاون اداری مالی، مدیر روابط عمومی، مشاور امور بانوان مرکزبرگزار شد، دکتر باقرزاده مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و تبریک فرا رسیدن میلاد باسعادت حضرت زهرا(س) و بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) ، از زحمات بانوان مرکز تشکرو برای آنان آرزوی توفیق روز افزون نمود. وی با استناد به آیه 195 سوره آل عمران به جایگاه زن در تحولات تاریخ اسلام اشاره کرد و افزود : روز ولادت بانوی نمونه جهان اسلام روز پاسداشت حرمت زن در جامعه و اسلام است،زیرا تمام ابعادی که برای زن و یک انسان کامل متصور است در حضرت فاطمه زهرا(س) جلوه کرده است. دکتر باقرزاده با اشاره به اهمیت جایگاه زن و و مادر اظهار داشت: توجه به تکریم و بزرگداشت این جایگاه  ضرورت دارد و الگو گیری از شخصیت کامل و بی بدیل دخت رسول خدا(ص) برای تمام زنان مایه آرامش و سعادت در زندگی است.
در پایان این مراسم از بانوان نمونه مرکز و فعال در نماز تجلیل شد و سپس مدیرکل با حضور در واحدهای مختلف و اهداء گل به بانوان این روز را به آنان تبریک گفت.