جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

تاکید خطیب نماز عید سعید قربان رشت بر ناامیدی مجدد دشمنان اسلام - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید خطیب نماز عید سعید قربان رشت بر ناامیدی مجدد دشمنان اسلام

شناسه : 176084100

تاکید خطیب نماز عید سعید قربان رشت بر ناامیدی مجدد دشمنان اسلام

تاکید خطیب نماز عید سعید قربان رشت بر ناامیدی مجدد دشمنان اسلام
خطیب نماز عید سعید قربان رشت در خطبه های امروز پيام تاريخي رهبر انقلاب اسلامی در کنگره ي عظيم حج را عاملی برای دفع توطئه دشمنان اسلام دانست.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما حجت الاسلام والمسلمین صدیق عربانی با اشاره به پيام رهبر انقلاب که روز گذشته در مراسم برائت از مشرکان قرائت شد، به دشمني هاي استکبار در طول تاريخ پر فراز و نشيب انقلاب اسلامي اشاره کرد و گفت: این پيام بار دیگر هیمنه پوشالی استکبار را در هم کوبید.
وی در ادامه شکست توطئه ها و ترفند هاي بدخواهان ملت در 37 سال گذشته را مرهون ايثار و مجاهدت فرزندان رشيد اين مرز و بوم دانست و اضافه کرد: شاگردان مکتب امام خميني با استعانت از قدرت الهي و تاسي از اسلام ناب، تاکنون توانسته اند طلايه دار مبارزه با دنياي استکبار باشند و اين تفکر را روز به روز بين عدالت خواهان عالم ترويج دهند.
خطیب نماز عید سعید قربان همچنين تجاوزات طراحي شده ي اسراييل غاصب در بيت المقدس را محکوم کرد و افزود: دست اندازي هاي اخير در بيت المقدس در راستاي صهيونيسم سازي منطقه شکل مي گيرد؛ اما اسراييل بداند که طبق بشارت قران کريم هرگونه کفر و شرک و تجاوز محکوم به فناست و بزودي بساط صهيونيسم هاي غاصب از سرزمين فلسطين برچيده خواهد شد.
خطيب خطبه هاي عيد قربان رشت در ادامه با گراميداشت هفته ي دفاع مقدس ، عظمت و اقتدار ايران اسلامي را مرهون خون شهدا و جانفشاني ايثارگران دانست و تصريح کرد: مسئولان جامعه ي اسلامي بايد بدانند که امروز بهترين شيوه ي پاسداشت خون شهداء خدمت صادقانه در جامعه ي اسلامي ست.
بخش پاياني سخنان حجت الاسلام والمسلمين صديق عرباني به فصل بازگشايي مدارس اختصاص داشت.
وي با اشاره به آغاز تحصيل بيش از 13 ميليون دانش آموز در کشور، ابراز اميدواري کرد جد و جهد آنان در کلاس درس بتواند زمينه ي رشد و کمال را براي آينده ي ايران اسلامي مهيا سازد.

منبع:خبرگیلان