سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

تامین نشدن هزینه عمل مشت زن گیلانی - نمایش محتوای خبر

 

 

تامین نشدن هزینه عمل مشت زن گیلانی

شناسه : 254791863

تامین نشدن هزینه عمل مشت زن گیلانی

قهرمان گیلانی مشت زنی آسیا در صورت تامین نشدن هزینه عمل ، پای خود را از دست می دهد.
علی سلمانی قهرمان گیلانی مشت زنی آسیا که از 17 خرداد به دلیل تصادف در یکی از بیمارستانهای رشت بستری است در صورت تامین نشدن هزینه های عمل جراحی پای چپ خود را از دست می دهد.
 وی که تا ماه گذشته در اردوی گزینشی تیم ملی مشت زنی ایران برای شرکت در المپیک ریوی برزیل حضور داشت به دلیل مشکلات مالی ومعیشتی این اردو را ترک کرده بود.
مربی گیلانی تیم ملی مشت زنی نیز در گفت گو با خبرگزاری صدا و سیما گفت : تاکنون دو عمل جراحی با حدود 210میلیون ریال هزینه روی پای وی انجام شده ودیگر توانایی پرداخت عمل های دیگر را ندارند .
افشین نادری با بیان اینکه یک عمل مهم دیگر باید روی پای این قهرمان آسیایی انجام شود افزود: به دلیل نداشتن منابع مالی چند روزیست عمل جراحی وی به تاخیر افتاده و پاهایش سیاه شده است که امیدواریم با کمک مسولان وخیران هرچه سریعتر تامین شود.
همسر علی سلمانی هم گفت : تاکنون با کمک اطرافیان و وام هزینه های عمل را تامین کردیم اما دیگر چیزی برای ما نمانده واز همه تقاضا دارم به این قهرمان که روزی برای کشورش افتخار آفرینی کرده بشتابند واگر نه نقص عضو خواهد شد.
دکتر فدایی دکتر معالج سلمانی هم گفته  پاهای این قهرمان مشت زنی به دلیل تاخیر در عمل سیاه شده وباید هرچه سریعتر این جراحی انجام شود در غیر اینصورت مجبور به قطع  عضو وی خواهیم شد.
جمعی از مسولان اداره کل ورزش وجوانان گیلان هم امروز با حضور در بیمارستان گیل گلسار از این قهرمان عیادت کرده وقول کمک مالی داده اند.
ارسطو مدیرداخلی بیمارستان گیل گلسار هم از مساعدت این بیمارستان برای کاهش هزینه های عمل این قهرمان آسیایی خبر داد.
سه نشان طلای جوانان و یک نشان برنز مشت زنی بزرگسالان آسیا و چندین دوره قهرمانی رقابتهای بین المللی و ملی از مهمترین افتخارات علی سلمانی مشت زن گیلانی است.
 
منبع : خبر گیلان