رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

بیداری اسلامی در حال تبدیل به بیداری انسانی است - نمایش محتوای خبر

 

 

بیداری اسلامی در حال تبدیل به بیداری انسانی است

شناسه : 63681870
عضو بسیج اساتید گیلان:
بیداری اسلامی در حال تبدیل به بیداری انسانی است

عضو بسیج اساتید گیلان گفت: بیداری اسلامی در حال تبدیل شدن به بیداری انسانی در سراسر جهان است و دشمن از این امر به شدت واهمه دارد.

خبرگزاری فارس: بیداری اسلامی در حال تبدیل به بیداری انسانی است

علی‌محمد جلوه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت توهین به مقدسات توسط استکبار جهانی را کار جدیدی ندانست و اظهار کرد: تمام مشکلات دنیا زیر سر صهیونیسم‌هاست.

وی با اشاره به قرآن کریم که دشمن‌ترین دشمن مسلمانان را یهودی‌ها می‌داند، گفت: در صدر اسلام غفلت‌هایی صورت گرفت و بسیاری از جنایت‌ها و تحریف‌ها به دست یهودی‌ها و به ویژه آن گروه لجوج صهیونیسم صورت گرفت.

این استاد دانشگاه ادامه داد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران استکبار جهانی فکر می‌کرد که کمونیست دشمن او است و در ایران کسی  فکر نمی‌کرد که اسلام بتواند در برابر نظام کاپیتالیسم قرار بگیرد.

وی اضافه کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی دشمن فهمید که جمهوری اسلامی مانند نظام کمونیست نیست که به راحتی از بین برود.

جلوه، ساخت و انتشار فیلم‌، کاریکاتور و کتاب‌های توهین‌آمیز به ساحت پیامبر اکرم (ص) را بخشی از پازل ضد اسلام ناب دانست و تصریح کرد: بیداری اسلامی در حال تبدیل شدن به یک بیداری انسانی در سراسر دنیاست و دشمن از این موضوع به شدت واهمه دارد.

وی بیداری اسلامی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا را نشٱت گرفته از انقلاب اسلامی ایران دانست و ابراز کرد: دشمن با تحریم‌های اقتصادی علیه مردم ایران می‌خواهد که افکار آنها از آرمان‌ها و اهداف اسلامی و انقلابی دور شود.

این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه دشمن برنامه‌هایی برای به شکست کشاندن بیداری‌های اسلامی در منطقه دارد، خاطرنشان کرد: اگر همه ما در راه اسلام و مقدسات کشته شویم، ارزشمند است.

وی حضرت محمد (ص) را نه تنها بخشی از اسلام بلکه تمام دین خواند و متذکر شد: در راه دفاع از مقدسات اسلامی هر فردی که دین، علم و تقوایش بیشتر است در خط مقدم حضور می‌یابد و مردم گیلان با حضورشان در تجمع حمایت از ارزش‌های اسلامی این موضوع را ثابت کردند.

جلوه از تمام اهالی هنر به ویژه سینما و تلویزیون خواست با ساخت آثار هنری و فیلم‌هایی به مقابله با این هجمه ضدفرهنگی بروند و یادآور شد: مجلس و دولت نیز باید در این مسیر کارهای موثری انجام دهند.