جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

بیانیه شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی گیلان به مناسبت هفته نیروی انتظامی - نمایش محتوای خبر

 

 

بیانیه شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی گیلان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

شناسه : 295274777

بیانیه شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی گیلان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی گیلان به مناسبت هفته نیروی انتظامی بیانیه ای صادر کرد.
در بخشی از بیانیه شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی گیلان آمده است : تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی دلیران متدین و متعهد نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در دو مفهوم دلنشین امنیت و آرامش تجلی می‌یابد که خاطر آدمی را طراوت و راحتی ‌بخشیده و به جسم و جان، آسودگی ارزانی می‌دارد. 
در بیانیه شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی گیلان همچنین آمده است : جایگاه و منزلت والای ناجا حاصل کوشش خستگی‌ناپذیر سربازانی‌ است که با شجاعت، هوشیاری و بهره‌گیری از دستاوردهای علمی و فنی در راستای تأمین نظم و امنیت جامعه گام برداشته‌اند و هر گاه خطری این مرز پرگهر را آماج تهدید قرار داده است، بی‌مهابا آسایش خود را فدا کرده‌ و با شجاعت مثال‌زدنی بر دشمن حمله برده تا آرامش را برای هم‌میهنان خود به ارمغان آورند.
در بخش دیگری از بیانیه شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی گیلان آمده است : اقتدار و قاطعیت جان بر کفان ناجا در برابر قانون‌ستیزان و اخلالگران عرصه‌های نظم اجتماعی برهمگان اثبات شده و بدان اذعان دارند. امروز ظلم‌ستیزی، مبارزه با فساد و ناعدالتی، نیروی انتظامی را به‌عنوان نهادی کارآمد در مقابله با ناامنی و بی‌نظمی درآورده و موجب هراس و وحشت مجرمان، خلافکاران و متجاوزان به حقوق آحاد جامعه شده است و این نیرو به نحو احسن توانسته است با خدمتگزاری، پاسخگویی، ایجاد انضباط و گسترش امنیت در جای جای میهن اسلامی از عهده انجام رسالت خطیر خویش برآید.
در بیانیه شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی گیلان همچنین آمده است : حضور متعهدانه و مقتدرانه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اجرای قانونمند طرح‌های امنیت اجتماعی و سالم‌سازی محیط و اهتمام ویژه به حجاب و عفاف با بهره‌گیری از قابلیت‌های فرهنگی و اجتماعی، نقطه عطفی در کارنامه این نیرو است که باعث شکست پروژه اهریمنی استکبار جهانی در ترویج بی‌بند و باری و هجمه به بنیان‌های فکری و اخلاقی جامعه اسلامی شده است.
در بیانیه شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی گیلان همچنین آمده است : نیروی انتظامی با هوشمندی و درک صحیح از کارآمدی و توانمندی خویش توانسته است خود را به عنوان ایفاگر نقش اول عرصه امنیت و نظم عمومی کشور معرفی کند و با ولایت‌پذیری، مردم‌داری، قانون‌مداری و روزآمدی در مسیر تعالی انقلاب اسلامی، تحقق آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) حرکت کند.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان ضمن تبریک فرارسیدن هفته نیروی انتظامی و ارج‌نهادن به عزت، اقتدار و کارآمدی ناجا و پاسداشت خون شهدای این نیرو از همراهی خالصانه و همیشگی پرسنل نیروی انتظامی استان گیلان در برگزاری مناسبت‌های انقلاب اسلامی تقدیر نموده و از خداوند منان موفقیت همه دلیرمردان جمهوری اسلامی ایران را مسئلت می نماید.
 
منبع : خبر گیلان