جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

به‌مناسبت هفته بهزیستی 4 واحد مسکونی افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

به‌مناسبت هفته بهزیستی 4 واحد مسکونی افتتاح شد

شناسه : 63637904

به‌مناسبت هفته بهزیستی 4 واحد مسکونی با حضور روسای ادارات افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه گیلان، در مراسم افتتاحیه این واحدهای مسکونی اسماعیل مهدی‌زاده رییس سازمان بهزیستی شهرستان صومعه سرااظهار کرد: این برنامه‌ها در راستای توانمندسازی و شعار سال 91 یعنی تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و با موضوعات خدمات اجتماعی، خدمات تخصصی، پیشگیری، سرمایه‌های انسانی، ولایتمداری، برنامه‌ریزی مبتنی بر دانش و ... تدوین شده است.

وی از احداث 4 واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی خبر داد و خاطرنشان کرد: این واحدهای مسکونی با زیربنای 80 متر و با اعتبار 180 میلیون ریال با مشارکت بنیاد مسکن، اداره بهزیستی و خودیاری شهرستان برای مددجویان بهزیستی بخش روستای کلاشم تولم صومعه‌سرا احداث شده است.

وی همچنین از آماده‌سازی 11 منزل مسکونی دیگر تا دهه فجر سال 91 خبر داد.

مهدی‌زاده، برگزاری نمایشگاه مهدهای کودک در پارک ابریشم، افتتاح واحدهای مسکونی، برگزاری مراسم بزرگداشت و تجلیل از همکاران نمونه، برگزاری نمایشگاه و جشن در یکی از مراکز توانبخشی و گلباران مزار شهدا را از جمله برنامه‌های هفته بهزیستی برشمرد.

ارسال پیامک به شماره 1000، بازدید از مراکز تحت نظارت موفق، بازدید از خانواده‌های معظم شهدا و جمعیت هدف بهزیستی و همچنین تهیه عملکرد سال 90 در قالب CD و بروشور از جمله سایر برنامه‌های این اداره است.