رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۸

بن بست در انتخابات هیات رئیسه شورای شهر رشت - نمایش محتوای خبر

 

 

بن بست در انتخابات هیات رئیسه شورای شهر رشت

شناسه : 285173046

بن بست در انتخابات هیات رئیسه شورای شهر رشت

انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر رشت دیشب برای چهارمین بار لغو شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما با  تصمیم عیسی مهدوی فرماندار رشت  قرار بود این انتخابات دیشب برگزار شود که به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضاء برای چهارمین با  در 2 هفته اخیر لغو شد. 
دیشب در حالیکه  فاطمه شیرزاد ٬  رضا رسولی ، مظفر نیکومنش ، رضا موسوی روزان٬ امیرحسین علوی و فرانک پیشگر، محمدعلی رفیعی و اسماعیل حاجی پور از ابتدا در صحن علنی شورای اسلامی رشت حاضر بودند و حجت جذب نیز با تاخیر به آنها پیوست اما محمد حسین کارگرنیا و مجید رجبی با وجود آنکه در صحن این شورا حاضر بودند  قبل از تشکیل جلسه صحن شورا را ترک کردند و محمودباقری، مسعود کاظمی ، فرهاد شوقی و عباس صابر هم غایبان جلسه بودند.
بررسی ها نشان می دهد اقدام دیشب برخی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت در خصوص حاضر نشدن و ترک جلسه انتخابات هیات رئیسه این شورا در تلافی کار برخی دیگر از اعضاء که جلسه  2 روز پیش  را ترک کرده بودند بود.
2 روز پیش با اعلام نامزدی فرانک پیشگر برای ریاست شورای اسلامی شهر رشت نشست  انتخابات هیات رئیسه این شورا با خروج رضا رسولی ، فاطمه شیرزاد ، حجت جذب،  رضا موسوی روزان ، امیرحسین علوی، اسماعیل حاجی پور، مظفر نیکومنش 7 عضو شورای اسلامی این شهر از جلسه خارج شدند و جلسه لغو شد.
فرماندار رشت  امروز به خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت : قرار است انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر رشت فردا برگزار شود.
عیسی مهدوی افزود : طی یک ماه گذشته به همه شوراهای اسلامی شهرستان رشت نامه نوشتیم که رایزنی های لازم برای انتخابات هیات رئیسه جدید را به موقع و قبل از 12 شهریور به پایان برسانند.
وی با بیان اینکه دوره مدیریت ریاست شورای اسلامی شهر رشت روز جمعه دوازدهم شهریور به پایان رسید گفت : این مدیریت دیگر با رئیس قبلی نیست و بر اساس قانون بر عهده  بنده است.
شورای اسلامی شهر رشت 15 عضوء دارد.
 
منبع:خبرگیلان